Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Weber Klej elastyczny do płytek 25 kg

Nr produktu: 3111614

  • Waga: 25 kg
  • Do płytek wielkoformatowych
  • Wodoodporny i mrozoodporny
Opis produktu
 
42,99
1,72 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 3111614

Klej elastyczny do płytek firmy Weber może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń w budownictwie mieszkaniowym oraz na podłoża o zwiększonym obciążeniu użytkowym, np. posadzki w obiektach handlowych i przemysłowych.
Jest on przeznaczony do układania płytek glazury i terakoty, gresowych i z nienasiąkliwego kamienia i klinkieru na ścianach i podłogach.
Najwazniejsze właściwości produktu:
- elastyczny
- do pomieszczeń wilgotnych i mokrych oraz na balkony, tarasy i cokoły
- do gresu, nienasiąkliwego kamienia naturalnego i klinkieru
- na podłoża gipsowe i płyty G-K
- na ogrzewanie podłogowe
- na gładkie i nienasiąkliwe podłoża - stare powłoki malarskie, "płytka na płytkę", lastryko
- na płyty OSB, płyty termoizolacyjne
- średniowarstwowy, od 2 do 15 mm
- zmniejszony spływ
- wodoodporny i mrozoodporny
W przypadku podłoży o znacznej chłonności i/lub porowatości należy nałożyć 1-2 warstwy płynu gruntującego Weber PRIMO, a dla podłoży gipsowych - głęboko penetrującego Weber PG229.
W przypadku klejenia na gładkie, nienasiąkliwe podłoże (istniejąca okładzina ceramiczna, lastryko) należy powierzchnię pokryć emulsją poprawiającą przyczepność Weber prim 803.
Klej może służyć do wyrównywania powierzchni pod układane płytki na ścianach (grubość 2-15 mm) oraz do murowania niewielkich elementów np. osłon wanny lub brodzika, itp.
Przed przyklejeniem płytek w systemie ogrzewania podłogowego, należy wygrzać podłoże, włączyć instalację grzewczą na 24 godziny, po czym wyłączyć i odczekać do ostygnięcia.
Weber klej elastyczny może być stosowany na zewnątrz, ale należy użyć płytek mrozoodpornych.
Podłożem pod okładziny może być:
- beton
- tynk cementowy i cementowo-wapienny
- tynk gipsowy
- płyty gipsowo-kartonowe i wiórowo-cementowe, bez konieczności gruntowania
- jastrych cementowy i anhydrytowy
- płyty OSB
- stare powłoki malarskie
- istniejąca okładzina ceramiczna, lastryko
- płyty termoizolacyjne
- ogrzewanie podłogowe
- surowe powierzchnie z elementów drobnowymiarowych: cegła, bloczki, pustaki betonowe, ceramiczne, silikatowe i inne tego typu materiały budowlane.
Wydajność z 25 kg worka wynosi ok. 6,25 m2 przy warstwie o grubości 1 cm.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Zakres zastosowania:Do wewnątrz i na zewnątrz
Rodzaj:Kleje do płytek
Klasyfikacja wg DIN EN 12004:C2 TE
Wymiary i waga (netto):
Waga:25,0 kg

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry