2021-04-16 22:13


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Mapei Uszczelniacz Mapeflex brązowy 300 ml

Nr produktu: 4399457

  • Do montażu elementów budowlanych lub łączenia elementów konstrukcyjnych
  • Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz
Opis produktu

Kolor:

Warianty:

 
31,99
106,64 zł / l

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 4399457

Uszczelniacz Mapeflex brązowy 300 ml, firmy Mapei.

Tiksotropowy klej i szczeliwo wykonane z sililowanych polimerów, a więc całkowicie wolne od silikonu i izocyjanianów. W porównaniu z produktami poliuretanowymi, Mapeflex jest łatwiejszy do wytłaczania i wygładzania (szczególnie w niskich temperaturach), ma szerszy zakres temperatur stosowania, nie pieni się nawet w szczególnie wilgotnych warunkach, ma większą kompatybilność z wilgotnymi podłożami podczas aplikacji, jest bardziej odporny na promienie UV, twardnieje szybciej, ma dłuższą trwałość i jest dostępny w poręcznych plastikowych nabojach. W porównaniu z neutralnymi produktami silikonowymi, Mapeflex tworzy lepsze wiązanie na zwartych i chłonnych podłożach, drastycznie redukuje ilość zanieczyszczeń gromadzących się na powierzchni, oferuje lepsze właściwości mechaniczne, takie jak wytrzymałość na rozciąganie i ścinanie.

Przyczepny do materiałów: cementu i materiałów na bazie cementu, cegły, stali, miedzi, aluminium, ogólnie malowanych powierzchni, szkła i luster, gipsu, drewna i materiałów drewnopochodnych, ceramiki i klinkierów.
Używany jako elastyczny klej: po nałożeniu na grubość 3 mm tworzy elastyczne wiązanie pomiędzy większością materiałów budowlanych, w tym wieloma rodzajami tworzyw sztucznych. Wysoka wytrzymałość połączenia bez podkładu i szybka polimeryzacja sprawia, że Mapeflex jest łatwy w użyciu podczas montażu elementów budowlanych lub łączenia elementów konstrukcyjnych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Najczęściej używany jest do następujących zastosowań:
- tradycyjne fasady,
- wentylowane fasady,
- podłogi cywilne i przemysłowe, w tym te, które są pod obciążeniem dużego ruchu kołowego,
- okucia do okien i drzwi,
- pęknięcia i rysy,
- możliwe do malowania fugi,
- blaszane dachy i metaloplastyka.

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry