Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Gotowy klej do płytek BIG Mass DK-50 5 kg

Nr produktu: 6407654
 • Stosowany na różnorodnym podłożu: beton, płyty GK i OSB, stare płytki, płynna folia
 • Gotowy do użycia
 • Jednolita, gładka konsystencja
 • Mrozoodporny
 • Odkształcalny
 • Do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynku
 • Wysoka przyczepność
 • Opakowanie: 5 kg
Opis produktu

Warianty:

29,99
6,00 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

21 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6407654

Gotowy klej do płytek BIG Mass DK-50 jest gotową do użycia bezpyłową zaprawą. Klej charakteryzuje się wysoką elastycznością i odkształcalnością, dzięki czemu można go stosować w różnych warunkach tak samo wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Gotowy klej do płytek BIG Mass

Zastosowanie BIG Mass DK-50
Elastyczny klej służy do przyklejania płytek z kamienia naturalnego, płytek z tworzyw sztucznych i płytek ceramicznych (gres, terakota, klinkier, glazura, płytki mozaikowe) na ścianach i podłogach. Sprawdzi się tak samo na podłoży sztywnym, jak i odkształcalnym, trudnym. Klej bezpyłowy do płytek DK-50 znajduje swoje główne zastosowanie na podłożach takich jak płyty wiórowe i OSB, suche jastrychy, jastrychy cementowe i anhydrytowe. Może być stosowany na ogrzewanie podłogowe, lamperie z farb olejnych i stare okładziny z płytek ceramicznych. Klejem BIG Mass można mocować płyty izolacyjne i dekoracyjne, np. korkowe. Nadaje się także do mocowania paneli, które imitują deskę elewacyjną, cegłę klinkierowa i inne podobne elementy. Dzięki zastosowaniu elastycznego kleju DK-50 zmniejszysz ryzyko wykwitów solnych na powierzchniach.

Wysoka elastyczność i odkształcalność
Gotowy do użytku klej dyspersyjny BIG Mass DK-50 charakteryzuje się wysoką elastycznością i odkształcalnością, które wpływają na przyczepność kleju i siłę łączenia płytek z podłożem. DK-50 nie przebarwia kamienia naturalnego. Ponadto jest odporny na warunki atmosferyczne, takie jak mróz, dzięki czemu można go stosować na zewnątrz budynku.

Sposób użycia i zużycie gotowego kleju do płytek
Gotową zaprawę można nanosić na podłoże przy pomocy pacy zębatej o zębach max 6 mm. Po nałożeniu kleju na podłoże przez 30 minut można układać płytki. Czas na korekty ułożenia płytki wynosi do 20 minut. W przypadku układania płytek na płytki na wykonaną posadzkę można wchodzić najwcześniej po 2 dniach. Spoinowanie również można rozpocząć najwcześniej po 2 dniach. W przypadku płyt wiórowych i OSB czas wejścia i spoinowania może się wydłużyć w zależności od grubości warstwy. Maksymalna grubość warstwy kleju powinna wynosić max. 5 mm. Zużycie gotowej zaprawy DK-50 zależy od stopnia nierówności podłoża i jego rodzaju. Średnie zużycie wynosi około 3 kg na 1 m2. Klej dyspersyjny można przechowywać do 12 miesięcy od daty produkcji w oryginalnym opakowaniu, w suchym miejscu i w temperaturze od 5 do 25 stopni.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Zakres zastosowania:Do wewnątrz i na zewnątrz
Wymiary i waga (netto):
Waga:5,0 kg
Wysokość:15,4 cm
Szerokość:19,8 cm
Głębokość / Grubość:19,8 cm

Arkusze danych produktowych

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Sprawdź dostępność w markecie
 • Szeroki wybór produktów
do góry