2019-11-19 17:06


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Atlas Klej do łazienki i kuchni 22,5 kg

Nr produktu: 1151471
  • Brak spływu
  • Na ogrzewanie podłogowe i płyty g-k
Opis produktu
33,99
1,51 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

65 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1151471

Klej do łazienki i kuchni, firmy Atlas.
Zalecany do przyklejania okładzin (glazury, terakoty, gresu, klinkieru, mozaiki, kamienia) narażonych na trudne warunki użytkowania, spowodowane niestandardowym charakterem podłoża i negatywnym wpływem warunków atmosferycznych.
Idealny do okładzin poddawanych odkształceniom. Dzięki swej elastyczności kompensuje naprężenia termiczne i mechaniczne.
Do stosowania na balkonach, na ogrzewaniu podłogowym i ściennym, płytach gipsowo-kartonowych i włóknowo-gipsowych/cementowych oraz na elastycznych hydroizolacjach.
Charakteryzuje się szerokim zakresem grubości warstwy sklejenia (od 2 mm do 10 mm), zwiększoną przyczepnością, obniżonym spływem, pozwalającym przyklejać płytki od góry oraz wydłużonym czasem otwartym, umożliwiającym przyłożenie płytki do kleju nawet po 30 minutach od momentu naniesienia na podłoże.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

zakres zastosowania:
wewnątrz
rodzaj:
kleje do płytek

Wymiary i waga (netto):

Waga:
22,5 kg
Wysokość:
50,5 cm
Szerokość:
26,5 cm
Głębokość / Grubość:
11,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry