Klamka do drzwi Rio patyna
Nr produktu: 6225940Opis produktu
Nr produktu: 6225940
Klamka do drzwi Rio firmy Metal-Bud w kolorze patyny.
Jest to klamka o nowoczesnym designie i prostej formie, osadzona na kwadratowej rozecie. Wykonana w stylu uniwersalnym, przeznaczona jest do drzwi pokojowych.
Wysoka jakość materiałów i solidne wykonanie gwarantują wygodę użytkowania produktu przez długi czas.
Wykończenia w kolorze patyny sprawia, że klamka prezentuje się wyjątkowo elegancko.
Dane wytwórcy
Metal-Bud II Robert Gubała
Franciszka Bielowicza 76
32-040 Świątniki Górne
zamowienia@metal-bud.eu
5901643181352
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do drzwi pokojowych |
| Typ szyldu: | Rozety |
| Montaż: | Uniwersalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 350 g |
| Wysokość: | 5,2 cm |
| Szerokość: | 14,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 5,0 cm |








