2020-02-28 03:52


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Gamet Klamka do drzwi Unico, nikiel szczotkowany.

Nr produktu: 6143705

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Klamki do drzwi

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6143705

Cechy

Klamka do drzwi Unico to niezbędny element umożliwiający komfortowe użytkowanie drzwi pokojowych. Przeznaczona jest ona dla modeli wykonanych w nowoczesnym stylu. Łatwy i szybki montaż odbywa się poprzez mocowanie klamki za pomocą śrub przelotowych. Wykonana jest ze stopu cynku z aluminium, dzięki czemu cechuje się dużą odpornością na niesprzyjające czynniki zewnętrzne.

Zastosowanie

Klamka do drzwi pokojowych jest elementem równie ważnym dla mieszkania, jak zamek i jego wkładka dla drzwi wewnątrzklatkowych. W zależności od liczby osób mieszkających w danym domu lub mieszkaniu, może być ona używana nawet kilkaset razy dziennie! Jest więc rzeczą niezwykle ważną, aby działała bez zarzutu. Firma Gamet produkuje klamki od lat i jest w tej dziedzinie ekspertem, dlatego warto zaufać jej doświadczeniu i postawić na produkt, który cieszy się uznaniem na całym świecie.

Zalety

Pomimo tego, że produkowane przez firmę Gamet klamki do drzwi to produkt najwyższej jakości, można nabyć je w bardzo atrakcyjnej cenie. Jej zakup nie będzie wiązać się z dużymi kosztami, a pozwoli na bezproblemowe użytkowanie drzwi każdego dnia przez długie lata!

Dane produktu

Atrybuty produktu

zastosowanie:
do drzwi pokojowych
styl:
nowoczesny
typ szyldu:
rozeta

Wymiary i waga (netto):

Waga:
441 g
Wysokość:
5,2 cm
Szerokość:
13,5 cm
Głębokość / Grubość:
5,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry