Reality Kinkiet VANITY patyna 1x60W E27
Nr produktu: 3239464Opis produktu
Nr produktu: 3239464
Reality Kinkiet VANITY patyna 1x60W E27
Pojedynczy kinkiet, który doskonale współgra niemal z każdym pomieszczeniem, nadając mu wyjątkowego charakteru i klasy. Stanowi doskonałe dopełnienie klasycznych aranżacji. Szklany klosz oraz konstrukcja w kolorze patyny na pewno podniosą walory estetyczne wystroju: salonu, sypialni, przedpokoju, gabinetu czy innego pomieszczenia. Źródło światła stanowi jedna żarówka o mocy 60W, z gwintem E27 do nabycia oddzielnie.
Wymiary kinkietu: 14 cm x 10 cm x 18 cm
Dane wytwórcy
Reality Sp. z o.o.
Celulozowa 6-8
87-800 Włocławek
biuro@reality.info.pl
5906737308042
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Styl: | Antyk |
| Źródło światła w komplecie: | Bez elementów świetlnych |
| Wymienne źródło światła: | Źródło światła wymienne |
| Liczba źródeł światła: | 1 |
| Gwint: | E27 |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 650 g |
| Wysokość: | 14,0 cm |
| Szerokość: | 10,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 18,0 cm |


