Light Prestige Kinkiet ROMA złoty 1x5W G9
Nr produktu: 6971683Opis produktu
Nr produktu: 6971683
Kinkiet ROMA złoty 1xG9 marki Light Prestige
Roma kinkiet - to piękne, klasyczne oświetlenie, które wzbogaci Twój wystrój i sprawi, że wnętrze będzie bardziej przytulne i wyjątkowe.
Na kinkiet ten składa się mleczna kula oraz metalowy, złoty stelaż w kształcie talerzyka, który montuje się na ścianie.
Lampa ta uraczy jednym źródłem światła, ale nic nie stoi na przeszkodzie by zamontować je w duecie, czy też większej ilości.
Źródło światła stanowi jedna żarówka o mocy maksymalnej 5W z gwintem G9. Produkt sprzedawany jest bez źródła światła, należy je zakupić oddzielnie.
Pięknie wzbogaci nawet najskromniejsze pomieszczenia! Idealnie wpasuje się w długie korytarze, oraz jako dodatkowe oświetlenie nad stolikami nocnymi w sypialni. Ten kinkiet to ponadczasowość i klasa sama w sobie!
A jeśli kinkiet Roma to dla Państwa za mało, z chęcią zapraszamy do zapoznania się innymi modelami z tej serii. Z całą pewnością uda się Państwu skompletować uniwersalne i ponadczasowe oświetlenie domu czy mieszkania, bez względu na aranżację.
Dane wytwórcy
Light Prestige Sp. z o.o.Spółka Komandytowa
Torowa 45
32-050 Skawina
biuro@lightprestige.pl
5907629275367
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | Złoto |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał abażura: | Szkło |
| Kształt: | Kula |
| Źródło światła w komplecie: | Bez elementów świetlnych |
| Wymienne źródło światła: | Źródło światła wymienne |
| Liczba źródeł światła: | 1 |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
| Czujnik ruchu: | Bez czujnika ruchu |
| Funkcja ściemniania: | Nieprzyciemniany |
| Gwint: | G9 |
| Zdalne sterowanie: | Bez pilota |
| Możliwość regulacji wysokości: | Bez regulacji wysokości |
| Włącznik: | Bez łącznika |
| Maks. moc żarówki: | 5 W |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 600 g |
| Wysokość: | 18,0 cm |
| Szerokość: | 18,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 20,8 cm |






