Light Prestige Kinkiet ALASKA metal biały 1xG9
Nr produktu: 6972749Opis produktu
Nr produktu: 6972749
Kinkiet ALASKA metal biały 1xG9 marki Light Prestige
Alaska kinkiet biały- to bardzo prosty i klasyczny przykład oświetlenia, który był, jest i prawdopodobnie będzie zawsze na czasie.
Kinkiet ten, to sześcienna bryła stworzona z aluminium. W tym przypadku prezentujemy kolor biały.
Posiada jeden punkt świetlny, który kameralnie rozświetli miejsca, na których nam zależy.
Źródło światła stanowi jedna żarówka z gwintem G9. Moc żarówki LED max 5W, tradycyjna max 50 W. Produkt sprzedawany jest bez źródła światła, należy je zakupić oddzielnie.
Kinkiet Alaska jest tak typowy i wzorcowy, że absolutnie nadaje się do zamontowania w hotelach, restauracjach czy innych miejscach komercyjnych. Świetnie sprawdzi się aby nadać klimat salom weselnym!!! To produkt, który najlepiej wygląda w duecie lub jeszcze większej ilości.
Idealnie sprawdzi się także w jasnej, domowej łazience czy toalecie. Odpowiednia kolorystyka wnętrz dla tej lampy - to jasna lub właśnie ciemna, dla kontrastu. Na kolorowych ścianach w stonowanym wydaniu, też się genialnie odnajdzie. Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupu!
Dane wytwórcy
Light Prestige Sp. z o.o.Spółka Komandytowa
Torowa 45
32-050 Skawina
biuro@lightprestige.pl
5907796369753
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | Biały |
| Materiał stelażu: | Aluminium |
| Materiał abażura: | Metal |
| Kształt: | Prostokątny |
| Źródło światła w komplecie: | Bez elementów świetlnych |
| Wymienne źródło światła: | Źródło światła wymienne |
| Liczba źródeł światła: | 1 |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
| Czujnik ruchu: | Bez czujnika ruchu |
| Funkcja ściemniania: | Nieprzyciemniany |
| Gwint: | G9 |
| Zdalne sterowanie: | Bez pilota |
| Możliwość regulacji wysokości: | Bez regulacji wysokości |
| Włącznik: | Bez łącznika |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 600 g |
| Wysokość: | 10,0 cm |
| Szerokość: | 10,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 12,0 cm |






