Kinkiet LED CUBOID 11W 3000K 280Im biały
Nr produktu: 6879845Opis produktu
Nr produktu: 6879845
Kinkiet LED CUBOID biały 3000K 11W 280Im
Seria lamp CUBOID doskonale wpisze się w nowoczesne wnętrza, podkreślając ich styl. Geometrycznej formie towarzyszy stonowana, elegancka kolorystyka. Minimalistyczny design podkreśla nowoczesny wydźwięk oświetlenia, które nie potrzebuje ozdób i krzykliwych barw. CUBOID stawia na proste, ponadczasowe rozwiązania, które docenią miłośnicy wyrafinowanego, skandynawskiego stylu.
Nowoczesny styl, ponadczasowa kolorystyka
Lampy CUBOID będą idealnym dopełnieniem pomieszczeń utrzymanych w nowoczesnej estetyce. To oświetlenie w centrum stawiające minimalizm w oryginalnym wydaniu. Kinkiety są niezwykle ważne w oświetleniu domowym, pełnią nie tylko rolę dodatkowego oświetlenia (w pokoju, sypialni czy salonie), są także istotnym elementem dekoracyjnym. Odpowiednio dobrany kinkiet dopełni całą aranżację i doda jej stylu. Sprawdź pozostałe kinkiety na Obi.pl. Kliknij tutaj.
Do użytku wewnętrznego
Lampa przeznaczona jest do użytku wewnętrznego. W klosz wbudowane jest zintegrowane źródło światła (diody) LED o mocy 11W o klasie energetycznej F. Dzięki użyciu technologii LED możesz zaoszczędzić dużo energii elektrycznej, w stosunku do zużycia klasycznej żarówki. Źródło światła wbudowane jest na stałe, jest niewymienne. Emituje ciepłe światło o temperaturze barwowej 3000K. Strumień świetlny oscyluje na poziomie 280Im. Wymiary to: 13,5 x 13 x 13 cm.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121460118
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Biały |
| Źródło światła w komplecie: | LED |
| Wymienne źródło światła: | Źródło światła niewymienne |
| Barwa światła: | Ciepła (2.700 do 3.300 k) |
| Strumień świetlny w lumenach: | 280 lm |
| Funkcja ściemniania: | Nieprzyciemniany |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 500 g |
| Wysokość: | 15,0 cm |
| Szerokość: | 14,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 14,0 cm |












