Alfa Kinkiet TANGO biały 1x60W E27
Nr produktu: 3342540Opis produktu
Nr produktu: 3342540
Alfa Kinkiet TANGO biały E27
Seria oświetlenia TANGO doskonale doświetli każde wnętrze. Będzie stanowić idealnie uzupełnienie zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Warto skomponować zestaw wybranych produktów z tej samej kolekcji, stworzą piękną, stylową całość, która subtelnie dopełni wnętrze.
Subtelna elegancja, minimalistyczna forma
Jeśli szukasz estetycznego i praktycznego oświetlenia wewnętrznego, to seria TANGO będzie dobrym wyborem. Stanowi połączenie elegancji i nowoczesności z dbałością o detale i wykonanie. Jest delikatna, minimalistyczna, a jednocześnie efektowna i podkreślająca charakter wnętrza. Została zaprojektowana tak, by nie dominować w pomieszczeniu, a subtelnie je dopełnić. W serii znajdują się kinkiety, lampy wiszące i lampy podłogowe w kilku opcjach kolorystycznych. Sprawdź także pozostałe lampy na Obi.pl. Kliknij tutaj.
Do użytku wewnątrz pomieszczeń
Lampa jest przeznaczona do użytku wewnętrznego. Stelaż wykonano z metalu. Źródło światła stanowi jedna żarówka o maksymalnej mocy 60W z gwintem E27. Co ważne, nie posiada żarówek w komplecie, należy zakupić je osobno. Stopień ochrony wynosi IP20. Oznacza to, że powinna być stosowana w miejscach suchych, takich jak salon, sypialnia, czy garderoba, gdzie nie jest narażona na kontakt z wilgocią.
Dane wytwórcy
PPUH ALFA Sosnowscy Spółka Jawna
Kopalniana 8
42-262 Nowa Wieś
alfa@alfasc.com.pl
5900458236103
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Styl: | Przemysł |
| Źródło światła w komplecie: | Bez elementów świetlnych |
| Liczba źródeł światła: | 1 |
| Gwint: | E27 |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 460 g |
| Wysokość: | 15,0 cm |
| Szerokość: | 20,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 20,0 cm |




