Polux Kinkiet góra/dół BOSTON aluminium kwadrat grafit 2x10W GU10
Nr produktu: 6704340Opis produktu
Nr produktu: 6704340
Polux Kinkiet góra/dół BOSTON aluminium kwadrat grafit 2x10W GU10
Sztuczne oświetlenie jest niezwykle ważnym elementem wystroju ogrodu czy tarasu. Zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, wygodę ale również dodaje klimatu i przytulności.
Lampa elewacyjna
Kinkiet Boston firmy Polux jest dedykowany do montażu na zewnątrz budynku. Zastosowane materiały zapewniają jego wytrzymałość oraz odporność na wnikanie pyłu i wody (stopień ochrony IP44).

Dopasowane źródła światła
Kinkiet sprzedawany jest bez źródeł światła, należy dokupić je osobno. Oprawa jest przystosowana do żarówek LED z trzonkiem GU10 o maksymalnej mocy 10W.
Minimalistyczny design
Kinkiet został zaprojektowany w minimalistycznym stylu. Jego grafitowy kolor, geometryczny kształt i brak ozdób sprawia, że jego wygląd jest bardzo uniwersalny i będzie pasował do niemalże każdego otoczenia. Zapewni optymalne oświetlenie jednocześnie nie rzucając się w oczy.
Dane wytwórcy
Sanico Electronics PolskaSp. z o.o.
Okólna 45
05-270 Marki
sanico@sanico.com.pl
5901508313324
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Styl: | Klasyczny |
| Materiał stelażu: | Aluminium |
| Liczba źródeł światła: | 2 |
| Stopień ochrony IP: | IP44 |
| Gwint: | GU10 |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 550 g |
| Wysokość: | 15,0 cm |
| Szerokość: | 6,7 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 9,2 cm |


