DPM Kinkiet zewnętrzny LED PONTE 9W 4000K 1000lm IP54 czarny
Nr produktu: 6871487Opis produktu
Nr produktu: 6871487
Kinkiet zewnętrzny LED PONTE 23 cm 9 W
Kinkiet LED PONTE wyróżnia się nowoczesnym, geometrycznym designem i minimalistycznym stylem. Będzie wygodnym i praktycznym źródłem światła w Twoim ogrodzie, na balkonie czy na tarasie.
Geometryczna forma, nowoczesny styl
Seria PONTE to oświetlenie w centrum stawiające minimalizm, acz w oryginalnym wydaniu. Geometryczna forma tworzy unikalną kompozycję, dzięki czemu prezentuje się nowocześnie i ekstrawagancko. Elegancka kolorystyka sprawia, że wkomponuje się w dowolne otoczenie.
Niewymienne źródło światła
Źródło światła o klasie efektywności energetycznej E stanowi wbudowany panel LED o mocy 9 W. Emituje neutralne białe światło o temperaturze barwowej 4000 K. Strumień świetlny oscyluje na poziomie 1000 lm. Jest to produkt o wysokim stopniu szczelności, IP54, co oznacza podwyższoną klasę ochrony na wilgoć i zanieczyszczenia. Nie stosować w układach ze ściemniaczami. Zobacz więcej kinkietów zewnętrznych na OBI.pl kliknij tutaj.
Dane wytwórcy
DPMSOLID LIMITED Spółka komandytowa
Harcerska, Kowanówko 34
64-600 Oborniki
bezpieczny.produkt@dpm.eu
5906881210604
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Barwa światła: | Biała neutralna (3.400 do 5.300 k) |
| Strumień świetlny w lumenach: | 1 000 lm |
| Stopień ochrony IP: | IP54 |
| Maks. moc żarówki: | 9 W |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 440 g |
| Wysokość: | 23,0 cm |
| Szerokość: | 6,9 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 4,9 cm |










