Eko-Light Kinkiet solarny Alf 4W 6000K 50Im IP54 czarny
Nr produktu: 7182165Opis produktu
Nr produktu: 7182165
Eko-Light Kinkiet solarny Alf 4W 50Im 6000K IP54 17 x 11 x 6 cm
Kinkiet solarny Alf to nowoczesna lampa, która wygląda elegancko i pasuje do każdego domu. Jest przyjazny dla środowiska dzięki technologii zasilanej energią słoneczną i może pomóc w zmniejszeniu zużycia energii elektrycznej.
Trwałe i wydajne oświetlenie
Kinkiet wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki solidnej aluminiowej konstrukcji posłuży przez lata. Trwały materiał, staranne wykonanie oraz odporność na warunki atmosferyczne zapewniają długą żywotność. Wysoki poziom szczelności IP54 sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie oświetleniowe do stosowania na zewnątrz. Urządzenie wyposażone jest w akumulator 1300 mAh 3,7V. Czas ładownia to 5-6h, a czas pracy po pełnym naładowaniu do 8h.
Funkcjonalny sensor
Lampa ALF posiada czujnik zmierzchowy, po zmierzchu wystarczy tylko aktywować ją przyciskiem głównym, aby zaczęła działać. Posiada również wbudowane zabezpieczenie przed całkowitym rozładowaniem baterii, więc kiedy pojemność akumulatora spadnie poniżej 20% lampa się wyłączy, aby chronić baterie.

Energooszczędne oświetlenie zewnętrzne
Technologia solarna wciąż zyskuje na popularności, gdyż oferuje wiele zalet. Największą jest niewątpliwie znaczna oszczędność energii w porównaniu do klasycznego oświetlenia, a co za tym idzie znaczące obniżenie rachunków za prąd. Panele słoneczne ładują baterie energią w dzień, aby po zmroku zapewnić niezawodne oświetlenie okolicy. Jest to również rozwiązanie ekologiczne, dzięki wykorzystaniu odnawialnego źródła energii.
Wygodny i elastyczny montaż
Elastyczność wyboru miejsca montażu jest dużą zaletą oświetlenia wykonanego w technologii solarnej. Można je instalować dokładnie tam, gdzie jest najbardziej potrzebne, nie martwiąc się o odległość od źródła prądu, ani o kłopotliwe doprowadzenie przewodów zasilających. Z tego powodu ten typ oświetlenia także znacznie łatwiej jest przenieść bez konieczności czasochłonnej zmiany całej instalacji.
Zapoznaj się z szeroką ofertą oświetlenia solarnego na OBI.pl klikając tutaj.
Dane wytwórcy
Eko-Light Team Sp. z o.o.
Główna 142
42-280 Częstochowa
eko-light@eko-light.com
5902693791003
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Barwa światła: | Zimna (> 5.300 k) |
| Strumień świetlny w lumenach: | 50 lm |
| Stopień ochrony IP: | IP54 |
| Czujnik ruchu: | Bez czujnika ruchu |
| Maks. moc żarówki: | 4 W |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 340 g |
| Wysokość: | 6,4 cm |
| Szerokość: | 16,9 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 11,2 cm |


















