GoldLux Kinkiet LED łazienkowy ELBA 8W 4000K 900lm IP44 szer. 40cm chrom
Nr produktu: 7417124Opis produktu
Nr produktu: 7417124
GoldLux Kinkiet LED łazienkowy ELBA 8W 4000K 900lm IP44 szer. 40cm chrom
ELBA to nowoczesny kinkiet o podwyższonym stopniu ochrony IP44, idealny do użytku w łazience. Jego solidna konstrukcja została wykonana z aluminium w kolorze srebrnym, a mleczny klosz zapewnia równomierne rozproszenie światła, eliminując ryzyko olśnienia.
Wbudowane, niewymienne źródło światła LED emituje światło o neutralnej białej barwie, która doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.
Kinkiet ELBA można zamontować na lustrze, szafce lub ścianie, co daje dużą elastyczność w aranżacji wnętrza.
Dane wytwórcy
Sanico Electronics PolskaSp. z o.o.
Okólna 45
05-270 Marki
sanico@sanico.com.pl
5901508328526
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Barwa światła: | Biała neutralna (3.400 do 5.300 k) |
| Strumień świetlny w lumenach: | 900 lm |
| Stopień ochrony IP: | IP44 |
| Maks. moc żarówki: | 8 W |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 200 g |
| Wysokość: | 4,4 cm |
| Szerokość: | 40,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 11,2 cm |














