2021-01-17 11:17


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Zapalniczka krzesiwowa Elico

Nr produktu: 6207682
  • Zapłon krzesiwowy
Opis produktu
1,79
1,79 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

więcej niż 300 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6207682

Zapalniczka Elico.
Jest to klasyczna zapalniczka krzesiwowa. Metalowa główka oddzielona jest od zbiornika czarną podstawką w której umieszczony jest mechanizm krzesiwowy. Zbiorniczek wykonana z kolorowego przezroczystego plastiku umożliwia bezpośrednią kontrolę poziomu gazu, dzięki czemu można przewidzieć kiedy należy przygotować się do wymiany zapaliczki na nową.
Zapalniczka posiada regulację wielkości płomienia. Niewielkie wymiary umożliwiają przechowywanie jej w kieszeni lub w innych niewielkich komorach bagażowych dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako zapalniczka do grilla lub ogniska w plenerze.
Wskazany zapas sklepu dotyczy wszystkich możliwości kolorystycznych produktu. Zachęcamy do kontaktu z wybranym sklepem w celu ustalenia dostępności konkretnego wariantu kolorystycznego.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Pozostałe akcesoria kempingowe
Wymiary i waga (netto):
Waga:20 g
Wysokość:8,0 cm
Szerokość:2,5 cm
Głębokość / Grubość:1,2 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry