2020-04-06 01:36


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

Zapalniczka krzesiwowa Elico

Nr produktu: 6207682
1,49
1,49 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

więcej niż 300 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6207682

Zapalniczka Elico.
Jest to klasyczna zapalniczka krzesiwowa. Metalowa główka oddzielona jest od zbiornika czarną podstawką w której umieszczony jest mechanizm krzesiwowy. Zbiorniczek wykonana z kolorowego przezroczystego plastiku umożliwia bezpośrednią kontrolę poziomu gazu, dzięki czemu można przewidzieć kiedy należy przygotować się do wymiany zapaliczki na nową.
Zapalniczka posiada regulację wielkości płomienia. Niewielkie wymiary umożliwiają przechowywanie jej w kieszeni lub w innych niewielkich komorach bagażowych dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako zapalniczka do grilla lub ogniska w plenerze.
Wskazany zapas sklepu dotyczy wszystkich możliwości kolorystycznych produktu. Zachęcamy do kontaktu z wybranym sklepem w celu ustalenia dostępności konkretnego wariantu kolorystycznego.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:Pozostałe akcesoria kempingowe

Wymiary i waga (netto):

Waga:20g
Wysokość:8,0cm
Szerokość:2,5cm
Głębokość / Grubość:1,2cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry