2021-03-05 23:38


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Lodówka elektryczna Powerbox Plus 24L

Nr produktu: 6652317

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Kemping i akcesoria

Opis produktu

Nr produktu: 6652317

Wyposażona w szereg innowacyjnych technologii. Posiada antybakteryjną powłokę chroniącą przechowywaną w niej żywność przed zepsuciem, a system Freezeguard chroni przed zamarznięciem zawartości. System Batttery saver, pozwala odłączyć chłodziarkę w celu ochrony akumulatora samochodowego przed rozładowaniem. Chłodziarka posiada trzy tryby pracy: ECO - oszczędny, Night - obniża prędkość wentylatora ściszając pracę oraz Max - praca najskuteczniejsza. Zasilana jest z gniazda zapalniczki lub z sieci przez adapter 230V/12V (do dokupienia osobno). Urządzenie wykonane jest z grubego polipropylenu, dzięki czemu jest w stanie utrzymywać niską temperaturę przed dugi czas po odłączeniu od zasilania.

Wymiary i waga (netto):
Waga:3,70 kg
Wysokość:47,0 cm
Szerokość:40,8 cm
Głębokość / Grubość:32,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry