2019-01-20 05:58
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Campingaz Kuchenka turystyczna Camp Bistro

Nr produktu: 5403886
  • Bezpieczny system mocowania naboju
  • Moc palnika: 2300 W
  • Precyzyjna regulacja mocy palnika
Opis produktu
129,00
129,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5403886

Cechy

Kuchenka turystyczna Camp Bistro firmy Campingaz to model jednopalnikowy. Wymaga zasilania gazem propan/butan, który dostarczany jest za pomocą kartusza. Posiada bezpieczny system mocowania naboju oraz wbudowany piezozapalnik. Maksymalna moc palnika kuchenki turystycznej wynosi 2300 W. Kuchenka turystyczna na naboje jest bardzo lekka i ma kompaktowe rozmiary, co ułatwia jej transport oraz przechowywanie.

Zastosowanie

Kuchenka turystyczna Camp Bistro jest idealna na piknik, wyjazd pod namioty lub do domku na działce. Dzięki niej można w każdej chwili zagotować wodę i przygotować ciepły posiłek. Precyzyjna regulacja mocy palnika pozwala na dostosowanie mocy grzewczej do potrzeb. Kuchenka stosowana jest również tam, gdzie zachodzi konieczność posiadania awaryjnego źródła paliwa gazowego-np. podczas wykańczania wnętrz budowanych domów lub w przypadku awarii bądź przerwie w dostawie gazu z normalnego źródła.

Zalety

Kuchenka turystyczna na naboje to jakość w dobrej cenie. Wraz z nią otrzymuje się w komplecie plastikową walizkę do transportu. Przy używaniu z normalną mocą czas zagotowania litra wody wynosi ok. 6 minut. Jest to sprzęt niezbędny podczas wyjazdów pod namioty lub do domków kempingowych, podobnie jak kuchenka turystyczna czy materac dmuchany.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
kuchenki turystyczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,54 kg
Wysokość:
36,5 cm
Szerokość:
32,2 cm
Głębokość / Grubość:
12,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry