2019-10-23 12:17


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Campingaz Kuchenka turystyczna Camp Bistro

Nr produktu: 5403886

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Kemping i akcesoria

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5403886

Cechy

Kuchenka turystyczna Camp Bistro firmy Campingaz to model jednopalnikowy. Wymaga zasilania gazem propan/butan, który dostarczany jest za pomocą kartusza. Posiada bezpieczny system mocowania naboju oraz wbudowany piezozapalnik. Maksymalna moc palnika kuchenki turystycznej wynosi 2300 W. Kuchenka turystyczna na naboje jest bardzo lekka i ma kompaktowe rozmiary, co ułatwia jej transport oraz przechowywanie.

Zastosowanie

Kuchenka turystyczna Camp Bistro jest idealna na piknik, wyjazd pod namioty lub do domku na działce. Dzięki niej można w każdej chwili zagotować wodę i przygotować ciepły posiłek. Precyzyjna regulacja mocy palnika pozwala na dostosowanie mocy grzewczej do potrzeb. Kuchenka stosowana jest również tam, gdzie zachodzi konieczność posiadania awaryjnego źródła paliwa gazowego-np. podczas wykańczania wnętrz budowanych domów lub w przypadku awarii bądź przerwie w dostawie gazu z normalnego źródła.

Zalety

Kuchenka turystyczna na naboje to jakość w dobrej cenie. Wraz z nią otrzymuje się w komplecie plastikową walizkę do transportu. Przy używaniu z normalną mocą czas zagotowania litra wody wynosi ok. 6 minut. Jest to sprzęt niezbędny podczas wyjazdów pod namioty lub do domków kempingowych, podobnie jak kuchenka turystyczna czy materac dmuchany.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
kuchenki turystyczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,54 kg
Wysokość:
36,5 cm
Szerokość:
32,2 cm
Głębokość / Grubość:
12,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry