2020-12-04 09:44


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Butla gazowa turystyczna BT-3

Nr produktu: 4044699
  • Wykonana zgodnie z normą EN-1442
  • Certyfikat TUV na zgodność z dyrektywą 2010/35/UE
  • Napełnienie: 3 kg
Opis produktu
79,99
79,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Dostępne od ręki w markecie:
Łódź ul. Rokicińska (Zmień market)

Opis produktu

Nr produktu: 4044699

Cechy

Butla gazowa turystyczna BT-3 o maksymalnym wypełnieniu 3 kg jest wykonana zgodnie z normą EN-1442, ma także certyfikat TUV na zgodność z dyrektywą 2010/35/UE. Butla turystyczna posiada barwę oraz oznakowania trwałe wykonane w zgodzie z obowiązującymi przepisami i według wymagań zamawiającego. Wyposażona jest w zawór zgodny z normą PN-EN ISO 10297.

Zastosowanie

Butla gazowa turystyczna jest stosowana w różnego rodzaju sytuacjach, jak: kemping, wyjazd pod namiot, przygotowywanie ciepłego posiłku w domku działkowym itp. Może służyć także jako rezerwowe źródło gazu w przypadku, gdy nastąpi przerwa w dostawie paliwa gazowego w domu lub firmie. Oczywiście niezbędna do jej używania jest kuchenka gazowa - zwykła lub turystyczna.

Zalety

Butla gazowa 3 kg to ilość paliwa gazowego, wystarczająca na korzystanie z niego przez ok. 90 minut. Szybkość zużycia zależy od intensywności gotowania. Butla ma nieduże wymiary, dzięki czemu jest łatwa w transporcie, a ponadto nie zajmuje dużej ilości miejsca. Podczas wyjazdów w teren jest rzeczą równie niezbędną jak kuchenka turystyczna czy lodówka turystyczna.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Rodzaj:Pozostałe akcesoria kempingowe
Wymiary i waga (netto):
Waga:3,20 kg
Wysokość:30,8 cm
Szerokość:22,0 cm
Głębokość / Grubość:22,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry