2019-10-23 09:47


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Atlantic Lodówka samochodowa 12 V, 24 l

Nr produktu: 5604517
 • W zestawie kabel do wtyczki samochodowej 12 V
 • Pojemność: 24 l
 • Izolacja termiczna: styropian
Opis produktu

Warianty:

169,00
169,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

10 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5604517

Cechy

Lodówka samochodowa Atlantic jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących długą eksploatację. Zasilana przy użyciu prądu elektrycznego 12 V-w zestawie znajduje się kabel umożliwiający podłączenie wtyczki do gniazda zapalniczki w samochodzie. Wyposażona w zdejmowaną pokrywę z agregatem chłodzącym. Obniża temperaturę wewnątrz pojemnika do 20°C poniżej temperatury zewnętrznej. Efektywną izolację termiczną obudowy zapewnia styropian.

Zastosowanie

Lodówka elektryczna Atlantic to znakomite rozwiązanie w czasie podróżowania samochodem, na pikniku, wakacjach, pod namiotami i w wielu innych sytuacjach. Umożliwia zabranie prowiantu, który mógłby zepsuć się w gorące dni, gwarantuje również utrzymywania napojów w przyjemnym, orzeźwiającym chłodzie. Obok takich sprzętów, jak kuchenka turystyczna czy materac dmuchany, jest jednym z niezbędnych elementów wyposażenia podczas wyjazdów pod namioty lub na kemping.

Zalety

Lodówka samochodowa firmy Atlantic jest wyposażona w wygodny uchwyt. Uniemożliwia on samoczynne otwarcie się lodówki oraz zapewnia jej bezpieczne przenoszenie. Dzięki efektywnej izolacji termicznej lodówka utrzymuje niską temperaturę nawet bez zasilania. Specjalne wytłoczenie w pokrywie umożliwia wygodne przechowanie w niej wyższych butelek. Dzięki możliwości zastosowania wkładów chłodzących, lodówka może być używana także jako chłodziarka.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
pozostałe akcesoria kempingowe

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,65 kg
Wysokość:
40,0 cm
Szerokość:
40,0 cm
Głębokość / Grubość:
24,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 3 z 5
 • 5(0)
 • 4(0)
 • 3(1)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

3

pretorian (2015-09-04)

lodówka.kiepska wydajność,adekwatna cena

Lodówka nie jest porażająco zimna,nawet po długim stanie pracy. Adekwatna cena do możliwości

11 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry