2019-02-16 12:26
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kółka z żabką do karnisza Renesans 19 mm mosiądz

Nr produktu: 5333620
  • Pasują do karniszy o średnicy drążka 19 mm
  • Wyposażone w żabkę
  • Opakowanie zawiera: 10 sztuk
Opis produktu

Kolor:

Warianty:

19,99
2,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

13 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5333620

Cechy

Zestaw dziesięciu metalowych kółek wyposażonych w żabki. Zarówno kółka, jak i żabki są wykonane z wysokiej jakości mosiądzu, który cechuje odporność na korozję. Kółka zapewniają łatwe przesuwanie firan lub zasłon, natomiast żabki mocno trzymają tkaninę, uniemożliwiając jej odpinanie się zarówno podczas zasłaniania, jak i odsłaniania okna. To doskonała alternatywa dla agrafek do karniszy.

Zastosowanie

Kółka z żabkami pasują do zestawu o średnicy wewnętrznej 19 mm - mosiądz antyczny firmy Gardinia. Mogą być jednak stosowane również do drążków i karniszy innych firm - warunkiem ich użycia jest, aby średnica nie przekraczała 19 mm. W opakowaniu znajduje się dziesięć sztuk kółek z żabkami. W zależności od długości karnisza, ilość taka wystarczy do całego lub na jedną stronę.

Zalety

Kółka z żabkami firmy Gardinia pozwalają na szybkie i łatwe stworzenie niepowtarzalnej dekoracji, podkreślającej charakter wnętrza. Są także elementem praktycznym, niezbędnym do powieszenia firan i zasłon. Potrzebna ilość kółek uzależniona jest od ciężkości materiału. Żabki do karniszy są trwałymi akcesoriami, które zakupuje się raz na dłuższy czas. Te produkowane przez firmę Gardinia będą służyć przez lata.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
karnisze w elementach
kolor:
mosiądz
wykonanie:
metal

Wymiary i waga (netto):

Waga:
60 g
Wysokość:
13,0 cm
Szerokość:
10,0 cm
Głębokość / Grubość:
5,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry