Karnisz linowy RACE czarny 5 m
Nr produktu: 7106008Opis produktu
Nr produktu: 7106008
Gardinia Karnisz linowy RACE czarny 5 m
Karnisz, w którym tradycyjny drążek został zamieniony na stalową linkę rozpiętą pomiędzy dwoma ozdobnymi wspornikami. Wsporniki mają możliwość zamocowania do sufitu, ściany lub pomiędzy ścianami pomieszczenia. Niezwykle mocna linka o grubości 3 mm ma długość 5 metrów, a jej długość można dowolnie regulować.
Karnisz jest przeznaczony do zawieszania lekkich tkanin wewnątrz pomieszczeń. Do zawieszania tkanin można zastosować dedykowane agrafki lub haczyki.
Dane wytwórcy
GARDINIA Sp. z o.o.
ul.Oławsaka 4
55-040 Domasław
ds@gardinia.pl
4003018370727
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestawy lin mocujących |
| Długość: | 5000 cm |
| Kolor: | Czarny matowy |
| Materiał: | Metal |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 294 g |
| Wysokość: | 19,5 cm |
| Szerokość: | 13,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 3,5 cm |
























