2019-11-17 16:19


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Vents Opaska zaciskowa śr. 100 mm metalowa

Nr produktu: 3296993
  • Do łączenia kanałów elastycznych
Opis produktu

Warianty:

7,99
7,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

31 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3296993

Cechy

Opaska zaciskowa renomowanej firmy Vents, wykonana z wysokiej jakości metalu, cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zmiany temperatur oraz wpływ chemikaliów. Obejma zaciskowa metalowa posiada średnicę 100 mm. Dostępne są także wersje o średnicach 125 mm oraz 150 mm, co pozwala wybrać najlepszą do swoich potrzeb.

Zastosowanie

Opaska zaciskowa metalowa stosowana jest do łączenia kanałów elastycznych. Zapewnia trwały zacisk, dbając o prawidłową wentylację. Stanowi niezbędny element systemu wentylacji w budownictwie mieszkalnym oraz budynkach użyteczności publicznej, takich jak placówki edukacyjne, urzędy, sklepy, kina, muzea, placówki medyczne itp. Posiada atest higieniczny zgodny z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 roku.

Zalety

Opaska zaciskowa metalowa jest niezbędna, aby prawidłowo zamontować wentylator, klimatyzator i inne urządzenia wentylacyjne, dzięki którym nawet najbardziej upalne dni lata nie będą męczące. Ze względu na wysoką jakość wykonania opaska działa bezproblemowo przez długi czas, umożliwiając skuteczne funkcjonowanie całego systemu wentylacyjnego. Nie wymaga konserwacji w trakcie eksploatacji.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

średnica:
100 mm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
32 g
Wysokość:
9 mm
Szerokość:
12,0 cm
Głębokość / Grubość:
12,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry