2021-04-11 15:19


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Stones Kamień naturalny Ivory

Nr produktu: 5614276

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Kamienie dekoracyjne i klinkiery

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5614276

Cechy

Kamień naturalny Ivory imituje ceglaną ścianę. Składające się na niego panele są wielobarwne. Wachlarz kolorów rozciąga się od kości słoniowej aż po pastelowe rudości, przełamywane rozbielonymi szarościami. Nierównomierna struktura drobno ciętego kamienia naturalnego ożywia wnętrze i czyni je oryginalnym, a dzięki starannemu dobraniu kształtów i wybarwień dostarcza mnóstwa możliwości aranżacyjnych.

Zastosowanie

Ze względu na swoje cechy, kamień Ivory sprawdza się doskonale zarówno we wnętrzach tradycyjnych i nowoczesnych oraz jako dekoracja tarasu, elewacji czy ogrodzenia. Pełni swoją rolę ochronno-ozdobną zarówno w domach i na posesjach prywatnych, jak i w obiektach komercyjnych, typu hotele, muzea, galerie sztuki czy restauracje, a także budynkach użyteczności publicznej (biura i urzędy).

Zalety

Oryginalna forma i kolory kamienia naturalnego Ivory pomagają tworzyć ciekawe, estetyczne aranżacje. W zależności od układu i barwy poszczególnych elementów, można otrzymać rozmaite kompozycje, które dodadzą aranżowanym przestrzeniom wyrazu. Kamień naturalny wygląda bardzo efektownie. Można go dodatkowo pokryć impregnatem, dzięki czemu jego kolory staną się bardziej wyraziste.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rekomendacja zastosowania:do wewnątrz i na zewnątrz
Materiał:kamień naturalny
Wymiary i waga (netto):
Waga:890 g
Wysokość:10,0 cm
Szerokość:40,0 cm
Głębokość / Grubość:1,4 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry