2021-05-15 23:32


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Żywe kamienie (Lithops )

Nr produktu: 1803279

  • Stanowisko jasne do bardzo słonecznego
  • Podłoże podlewane oszczędnie, umiarkowanie
  • Różnorodne formy przypominające kamienie
Opis produktu
 
6,99
6,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 1803279

Cechy

Żywe kamienie (Lithops) to niewielkie rośliny, których uprawa jest bardzo łatwa. Są miniaturowymi sukulentami o różnorodnych formach przypominających kamienie. Pochodzą z tropikalnych obszarów Afryki Południowej. Roślina wymaga słonecznego stanowiska. Lithops latem dobrze czuje się na zewnątrz w miejscu osłoniętym przed deszczem, zaś zimą w chłodnym pomieszczeniu o temperaturze ok. 10 - 12°C.

Zastosowanie

Lithops żywe kamienie mają charakter dekoracyjny. Ze względu na swój efektowny wygląd doskonale nadają się do pomieszczeń, gdzie hodowane są w donicach, skrzynkach lub pojemnikach. Świetnie sprawdzają zarówno w salonach mieszkań prywatnych, jak i biurach, sklepach, restauracjach czy innych miejscach reprezentacyjnych. Żywe kamienie mogą być także oryginalnym prezentem na wiele okazji.

Zalety

Sukulenty polecane są jako kwiaty dla osób, które nie mają czasu na regularne i czasochłonne pielęgnowanie roślin. Żywy kamień potrzebuje podlewania tylko latem. Powinno być ono skąpe, ponieważ nadmiar wody spowoduje pękanie liści. W okresie zimy podlewanie nie jest w ogóle potrzebne. Żywe kamienie Lithops dostępne są w OBI w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Wymiary i waga (netto):
Waga:200 g
Wysokość:7,0 cm
Szerokość:5,5 cm
Głębokość / Grubość:5,5 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry