2018-12-19 07:14
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Sukulenty różne gatunki i odmiany

Nr produktu: 1798719
  • różne gatunki i odmiany
  • łatwa uprawa
  • małe wymagania uprawowe
Opis produktu
 
4,99
4,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie, Tymczasowy brak, produkt dostępny sezonowo.

Opis produktu

Nr produktu: 1798719

Cechy

Sukulenty to wybór różnych gatunków i odmian, wśród których znaleźć można m.in. żywe kamienie (Lithops sp.) i aloesy (Aloe sp.). Są to rośliny łatwe w uprawie domowej, idealne dla osób zabieganych, które nie mogą poświęcać im czasu na dłuższe zabiegi pielęgnacyjne. Potrzebują zdecydowanie słonecznego stanowiska. Podłoże powinno być przepuszczalne, suche, o odczynie obojętnym. Wymagają sporadycznego podlewania.

Zastosowanie

Bazując na różnorodności form i jednocześnie zbliżonych wymaganiach uprawy, z sukulentów można tworzyć ciekawe i oryginalne kompozycje. Dobrze prezentują się posadzone w grupach z wykorzystaniem płaskich pojemników ceramicznych. Można hodować je w domu, jak również na balkonie, werandzie czy tarasie. Mix sukulentów składa się z roślin, które przystosowały się do życia w warunkach ograniczonej dostępności wody.

Zalety

Gatunki sukulentów wymagają nawożenia produktami przeznaczonymi do kaktusów i sukulentów, jak np. specjalistyczny nawóz. Dobrym rozwiązaniem jest posadzenie ich w ziemi do kaktusów. Dostępne są w OBI w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, a sprzedawane w specjalnie przygotowanej doniczce 5,5 cm. Sukulenty różne gatunki i odmiany to idealny wybór dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z hodowaniem roślin.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry