2020-10-21 18:37


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Rhipsalis Neves Amondi don. 14cm

Nr produktu: 6468201
  • Małe wymagania
  • Dekoracyjny pokrój
Opis produktu
 
59,99
59,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6468201

Rhipsalis to oryginalne kaktusy doniczkowe, które ze względu na swój charakterystyczny wygląd nazywane są patyczakami. Większość tych kaktusów to epifity, rosnące w cienistych zakątkach tropikalnych lasów. Poznaj najpopularniejsze gatunki kaktusów Rhipsalis, które doskonale nadają się do uprawy w domu.

Uprawa

Rhipsalis nie może rozwijać się prawidłowo w pełnym nasłonecznieniu. Ekspozycja na intensywne światło słoneczne powoduje przebarwienia i poparzenia pędów. Rhipsalis najlepiej rośnie w miejscu, gdzie ma zapewnioną dużą ilość światła rano i pełny cień po południu. Ziemia do uprawy Rhipsalis musi być przepuszczalna, kwaśna (pH 4,5) i bogata w próchnicę. Rhipsalis niezbyt dobrze znosi suszę, dlatego wymaga regularnego podlewania. Jednak nadmierne podlewanie Rhipsalis powoduje gnicie korzeni i zamieranie pędów. Kaktusy te podlewa się raz w tygodniu, a w okresie upałów nawet częściej. Przed każdym podlaniem należy sprawdzić stan wilgotności podłoża. Jeżeli jest ono suche na głębokości do 1,5 cm, jest to moment, aby roślinę ponownie nawodnić.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry