2021-01-17 08:00


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kaktus mix wys. 70cm don. 27cm

Nr produktu: 6655823

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Kaktusy

Opis produktu

Nr produktu: 6655823

Kompozycja kaktusów i sukulentów Ravenna w terakotowej donicy charakteryzuje się dużym urozmaiceniem w zakresie kształtów, wielkości oraz kolorów. Rośliny te lubią przebywać w słonecznych miejscach, dlatego warto je postawić w mocno nasłonecznionym pomieszczeniu.
Nie wymagają częstego podlewania, a najlepszą metodą jest podlewanie podsiąkowe. Z racji tego, że nadmiar wody może im zaszkodzić, przed kolejnym podlaniem ziemia powinna być całkiem sucha. Dla lepszego rezultatu można stosować nawóz do kaktusów.
Kompozycja kaktusów i sukulentów to piękne urozmaicenie każdego pomieszczenia. Różnorodność kształtów i kolorów daje duże możliwości aranżacyjne, a niewielkie zapotrzebowanie na wodę ułatwia ich hodowlę.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Miejsce:Jasne do słonecznego
Wymiary i waga (netto):
Waga:8,0 kg
Wysokość:70,0 cm
Szerokość:32,4 cm
Głębokość / Grubość:32,4 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry