2021-02-25 14:29


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kaktus kompozycja Wys. 38cm don. 20cm

Nr produktu: 6718886
  • różne gatunki i odmiany
  • łatwa uprawa
  • małe wymagania uprawowe
Opis produktu
 
129,00
129,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6718886

Cechy

Sukulenty to wybór różnych gatunków i odmian, wśród których znaleźć można m.in. żywe kamienie (Lithops sp.) i aloesy (Aloe sp.). Są to rośliny łatwe w uprawie domowej, idealne dla osób zabieganych, które nie mogą poświęcać im czasu na dłuższe zabiegi pielęgnacyjne. Potrzebują zdecydowanie słonecznego stanowiska. Podłoże powinno być przepuszczalne, suche, o odczynie obojętnym. Wymagają sporadycznego podlewania.

Zastosowanie

Bazując na różnorodności form i jednocześnie zbliżonych wymaganiach uprawy, z sukulentów można tworzyć ciekawe i oryginalne kompozycje. Dobrze prezentują się posadzone w grupach z wykorzystaniem płaskich pojemników ceramicznych. Można hodować je w domu, jak również na balkonie, werandzie czy tarasie. Mix sukulentów składa się z roślin, które przystosowały się do życia w warunkach ograniczonej dostępności wody.

Zalety

Gatunki sukulentów wymagają nawożenia produktami przeznaczonymi do kaktusów i sukulentów, jak np. specjalistyczny nawóz. Dobrym rozwiązaniem jest posadzenie ich w ziemi do kaktusów. Dostępne są w OBI w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, a sprzedawane w specjalnie przygotowanej doniczce 5,5 cm. Sukulenty różne gatunki i odmiany to idealny wybór dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z hodowaniem roślin.

# różne gatunki i odmiany# łatwa uprawa# małe wymagania uprawowe

Wymiary i waga (netto):
Waga:1,50 kg
Wysokość:38,0 cm
Szerokość:20,0 cm
Głębokość / Grubość:20,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry