2020-10-24 14:05


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Epifilum (Epiphyllum Guatameliensis) don. 14cm

Nr produktu: 6468193
  • Stanowisko półcieniste
  • do uprawy w domu i ogrodzie
Opis produktu
 
54,99
54,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6468193

Epifilum (Epiphyllum sp.) to majestatyczne kaktusy epifityczne pochodzące z tropikalnych lasów Ameryki. W naturalnym środowisku rosną w rozwidleniach gałęzi drzew, żywiąc się rozkładającą się materią organiczną. Rośliny tworzą długie, przewieszające się, płaskie, karbowane pędy, pozbawione liści i kolców (kolce występują tylko na młodych pędach). Pędy te do złudzenia przypominają liście. Epifilum bardzo dobrze rosną w warunkach mieszkaniowych, a szczególnie ich mieszańce nazywane fylokaktusami. Kaktusy epifilum nie lubią pełnego słońca. Wolą stanowiska ciepłe (min. 15C), ale półcieniste lub o silnie rozproszonym świetle. Latem epifilum można uprawiać w cienistym zakątku ogrodu lub na ocienionym balkonie. Zbyt silne słońce powoduje blednięcie, przebarwienia oraz rozległe poparzenia pędów. Jednak zimą, w okresie kwitnienia, rośliny potrzebują pełnego oświetlenia.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry