2018-07-18 12:59
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Echinokaktus Grusona (Echinocactus grusonii)

Nr produktu: 4373122
  • Stanowisko słoneczne i przewiewne
  • Podłoże przepuszczalne, nawożone nawozem do kaktusów
  • Kulisty pokrój, żółte kolce
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 8%

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 4373122

Cechy

Echinokaktus Grusona (Echinocactus grusonii) jest pochodzącą z Meksyku, długowieczną rośliną o kulistym pokroju i żółtych kolcach. Wymaga słonecznego stanowiska, z wyjątkiem okresu pojawiania się nowych pędów wiosną. Osiąga wysokość od 80 do 100 cm. Nie lubi nadmiaru wody, dlatego ziemia musi przeschnąć przed kolejnym podlaniem. Roślina potrzebuje umiarkowanego podlewania, najlepiej podsiąkowo.

Zastosowanie

Echinocactus to roślina ozdobna, która doskonale sprawdza się we wnętrzach. Można uprawiać ją na parapetach okien południowych, toleruje suche pomieszczenia. W warunkach domowych może zakwitnąć dopiero po kilku latach uprawy - pojawiają się wtedy atrakcyjne, jasnożółte kwiaty. Echinocactus grusonii można nawozić produktami przeznaczonymi do kaktusów. Należy bezwzględnie chronić roślinę przed przemarzaniem.

Zalety

Echinokaktus to efektownie wyglądająca, bardzo łatwa w uprawie roślina. Jest dostępna w OBI w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Znajdujące się w sprzedaży egzemplarze mają 22 cm wysokości. W miarę rozwoju rośliny należy zmienić jej doniczkę na dopasowaną do wielkości. W celu osiągnięcia najlepszych efektów polecane jest użycie ziemi do kaktusów.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,70 kg
Wysokość:
22,0 cm
Szerokość:
16,0 cm
Głębokość / Grubość:
16,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry