2021-01-18 15:41


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Echeveria mix mini wys. 5-10cm don. 8,5cm

Nr produktu: 6645071
  • Efektowny wygląd
  • Łatwe w uprawie
Opis produktu
 
6,99
6,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

168 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6645071

Echeveria (Eszeweria) Mini Mix dostępna w doniczkach 8,5 cm to propozycja dla osób, które poszukują ciekawych roślin do swojego domu. Kamienna róża należy do rodziny gruboszowatych. Jest sukulentem liściowym - magazynuje wodę w mięsistych liściach. Lepiej znosi suszę niż nadmiar wody. Roślina jest mało wymagająca. Najważniejsze, żeby znalazła się w jasnym i dobrze nasłonecznionym miejscu, bowiem tylko w takich warunkach jej liście będą pięknie wybarwione.
Zalety i zastosowanie
Eszeweria Mini Mix pozwoli stworzyć piękne kompozycje o charakterze dekoracyjnym. Latem, rośliny idealnie ozdobią taras lub balkon. Zimą, będą stanowić efektowną ozdobę mieszkania. Roślina najlepiej czuje się w wysokich temperaturach, dlatego z powodzeniem może być uprawiana w ogrodach lub na parapetach okien południowych. Echeveria świetnie nadaje się też na skalniaki, jednakże w sezonie jesienno-zimowym należy przenieść ją do chłodnego (5-10 stopni Celcjusza) pomieszczenia.

Wymiary i waga (netto):
Waga:150 g
Wysokość:5,0 cm
Szerokość:5,5 cm
Głębokość / Grubość:5,5 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry