2021-05-17 03:35


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Echeveria de Luxe mix don. 10,5cm

Nr produktu: 6468326

  • Dekoracja
  • Efektowna ozdoba mieszkania
  • Idealna na skalniaki
  • Mało wymagająca
  • Łatwa w uprawie
Opis produktu
12,99
12,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

za 2 godziny w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

14 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6468326

Echeveria

Echeveria to propozycja dla osób, które poszukują ciekawych roślin do swojego domu. Kamienna róża należy do rodziny gruboszowatych. Jest sukulentem liściowym - magazynuje wodę w mięsistych liściach. Lepiej znosi suszę niż nadmiar wody. Roślina jest mało wymagająca. Najważniejsze, żeby znalazła się w jasnym i dobrze nasłonecznionym miejscu, bowiem tylko w takich warunkach jej liście będą pięknie wybarwione.

Zalety i zastosowanie

Eszeweria Mini Mix pozwoli stworzyć piękne kompozycje o charakterze dekoracyjnym. Latem, rośliny idealnie ozdobią taras lub balkon. Zimą, będą stanowić efektowną ozdobę mieszkania. Roślina najlepiej czuje się w wysokich temperaturach, dlatego z powodzeniem może być uprawiana w ogrodach lub na parapetach okien południowych. Echeveria świetnie nadaje się też na skalniaki, jednakże w sezonie jesienno-zimowym należy przenieść ją do chłodnego (5-10 stopni Celcjusza) pomieszczenia.

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry