2020-12-01 19:12


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kabel koncentryczny 6,8 mm biały 15 m

Nr produktu: 3701927
  • Podwójnie ekranowany
  • Jakość RG6
  • Do podłączenia telewizji DVB-S, DVB-T, cyfrowej i kablowej
Opis produktu
21,99
1,47 zł / m

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

8 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3701927

Cechy

Kabel koncentryczny produkcji renomowanej firmy Duwi jest podwójnie ekranowany, co znacznie podnosi jego odporność na zakłócenia zewnętrzne. Przewód posiada jakość RG6. Wyposażony jest we wtyki i gniazda typu F. Dzięki swojej optymalnej elastyczności, przewód antenowy może być wygodnie układany zarówno wzdłuż ścian, jak i w puszkach instalacyjnych czy skrzynkach montażowych.

Zastosowanie

Wysokiej jakości kabel antenowy Duwi stosowany jest do podłączenia instalacji naziemnej telewizji DVB-S, DVB-T, cyfrowej, radia, a także odbiorników telewizji kablowej i systemów multiswitch. Dzięki długości wynoszącej 15 m pozwala na podłączenie odbiornika znajdującego się nawet w znacznym oddaleniu od punktu dostępowego. Przewód antenowy wykorzystywany jest zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak i firmach, urzędach, miejscach użyteczności publicznej i sklepach.

Zalety

Kabel telewizyjny Duwi to wysoka jakość w bardzo przystępnej cenie. W razie potrzeby może być pocięty na kilka mniejszych odcinków i stosowany do różnych odbiorników. Wygodne ukrycie kabla biegnącego przy ścianie we wnętrzu umożliwia zastosowanie dopasowanej pod kolor maskownicy. Kabel koncentryczny podwójnie ekranowany to gwarancja długiego używania bez ryzyka przetarcia czy uszkodzenia go z przyczyn zewnętrznych.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Rodzaj:Kable koncentryczne i do anten
Przeznaczenie:Do wnętrz i na zewnątrz
Długość:15 mm
Wymiary i waga (netto):
Waga:462 g
Wysokość:7 mm
Głębokość / Grubość:7 mm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry