2019-03-27 01:38
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kabel koncentryczny 6,8 mm biały 15 m

Nr produktu: 3701927
  • Podwójnie ekranowany
  • Jakość RG6
  • Do podłączenia telewizji DVB-S, DVB-T, cyfrowej i kablowej
Opis produktu
21,99
1,47 zł / m

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

27 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3701927

Cechy

Kabel koncentryczny produkcji renomowanej firmy Duwi jest podwójnie ekranowany, co znacznie podnosi jego odporność na zakłócenia zewnętrzne. Przewód posiada jakość RG6. Wyposażony jest we wtyki i gniazda typu F. Dzięki swojej optymalnej elastyczności, przewód antenowy może być wygodnie układany zarówno wzdłuż ścian, jak i w puszkach instalacyjnych czy skrzynkach montażowych.

Zastosowanie

Wysokiej jakości kabel antenowy Duwi stosowany jest do podłączenia instalacji naziemnej telewizji DVB-S, DVB-T, cyfrowej, radia, a także odbiorników telewizji kablowej i systemów multiswitch. Dzięki długości wynoszącej 15 m pozwala na podłączenie odbiornika znajdującego się nawet w znacznym oddaleniu od punktu dostępowego. Przewód antenowy wykorzystywany jest zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak i firmach, urzędach, miejscach użyteczności publicznej i sklepach.

Zalety

Kabel telewizyjny Duwi to wysoka jakość w bardzo przystępnej cenie. W razie potrzeby może być pocięty na kilka mniejszych odcinków i stosowany do różnych odbiorników. Wygodne ukrycie kabla biegnącego przy ścianie we wnętrzu umożliwia zastosowanie dopasowanej pod kolor maskownicy. Kabel koncentryczny podwójnie ekranowany to gwarancja długiego używania bez ryzyka przetarcia czy uszkodzenia go z przyczyn zewnętrznych.

Dane produktu

Atrybuty produktu

Rodzaj:
Kable koncentryczne i do anten
przeznaczenie:
Do wnętrz i na zewnątrz
Długość:
15 mm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
462 g
Wysokość:
7 mm
Głębokość / Grubość:
7 mm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry