2019-03-19 00:52
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Vertisso Kabina prysznicowa Carlo typu walk in

Nr produktu: 2553337
  • Kabina walk in
  • Szkło hartowane 8 mm, bezbarwne
  • Powłoka CleanGlass
Opis produktu
999,00
999,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2553337

Kabina prysznicowa typu walk in CARLO, marki Vertisso.
Jest to nowoczesna kabina o dużych walorach użytkowych i estetycznych. Kabiny walk in to jedyne kabiny, które dają możliwość idealnego dopasowania do łazienki.
Ścianka kabiny została wykonana z transparentnego szkła hartowanego o grubości 8 mm, co zapewnia zwiększoną wytrzymałość mechaniczną i termiczną. Szkło jest w pełni bezpieczne dla użytkowników.
Ruchoma ścianka o grubości 6 mm osadzona jest na zawiasach kolumnowych z funkcją podnoszenia, dzięki czemu pracuje płynnie i lekko.
Na szklane powierzchnie została nałożona specjalna powłoka, która ułatwia utrzymanie ich w czystości. CleanGLASS to nowoczesna powłoka hydrofobowa, która sprawia, że woda zbiera się na powierzchni tworząc większe krople i spływając dużo szybciej. CleanGlass zapewnia w ten sposób ochronę przed nadmiernym odkładaniem się zanieczyszczeń oraz osadów z kamienia. Sprawia także, że kabinę łatwiej i szybciej się czyści.
Montaż jest nieskomplikowany i szybki. Szklane tafle przytwierdzane są do ściany lub podłogi za pomocą aluminiowych profili o srebrnym połysku.
Dopasowanie rozmiaru kabiny oraz ustabilizowanie szkła ułatwi regulowany wspornik wykonany ze stali nierdzewnej.
Kabinę można zamontować w zestawie z brodzikiem ale też zainstalować z odpływem liniowym lub kratka odpływową, nie burząc w ten sposób aranżacji podłogi.
Uniwerslany i prosty wygląd kabiny pasuje zarówno do nowoczesnych jak i do eleganckich, klasycznych łazienek. Bardzo dobrze sprawdza się również w niedużych pomieszczeniach. Dzięki lekkiej konstrukcji kabina nie zmniejsza optycznie łazienki.
Wymiary: 200 cm x 100 cm x 30 cm.
Długość wspornika: 100 cm.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
51,0 kg
Wysokość:
2,00 m
Szerokość:
100,0 cm
Głębokość / Grubość:
100,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry