2019-04-25 19:59
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Vertisso Kabina prysznicowa Lana typu walk in

Nr produktu: 2553386

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Kabiny prysznice otwarte (walk-in)

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 2553386

Kabina prysznicowa walk in LANA, marki Vertisso.
Jest to nowoczesna kabina o dużych walorach użytkowych i estetycznych. Kabiny walk in to jedyne kabiny, które dają możliwość idealnego dopasowania do łazienki.
Ścianka kabiny została wykonana z transparentnego szkła hartowanego o grubości 8 mm, co zapewnia zwiększoną wytrzymałość mechaniczną i termiczną. Szkło jest w pełni bezpieczne dla użytkowników.
Na szklaną powierzchnię została nałożona specjalna powłoka, która ułatwia utrzymanie jej w czystości. CleanGLASS to nowoczesna powłoka hydrofobowa, która sprawia, że woda zbiera się na powierzchni tworząc większe krople i spływając dużo szybciej. CleanGlass zapewnia w ten sposób ochronę przed nadmiernym odkładaniem się zanieczyszczeń oraz osadów z kamienia. Sprawia także, że kabinę łatwiej i szybciej się czyści.
Montaż jest nieskomplikowany i szybki. Szklana tafle przytwierdzana jest do ściany lub podłogi za pomocą aluminiowych profili.
Dopasowanie rozmiaru kabiny oraz ustabilizowanie szkła ułatwią 2 regulowane wsporniki wykonane ze stali nierdzewnej.
Kabinę można zamontować w zestawie z brodzikiem ale też zainstalować z odpływem liniowym lub kratka odpływową, nie burząc w ten sposób aranżacji podłogi.
Uniwersalny i prosty wygląd kabiny pasuje zarówno do nowoczesnych jak i do eleganckich, klasycznych łazienek. Bardzo dobrze sprawdza się również w niedużych pomieszczeniach. Dzięki lekkiej konstrukcji kabina nie zmniejsza optycznie łazienki.
Wymiary: 200 cm x 100 cm.
Długość wspornika: 100 cm.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
38,0 kg
Wysokość:
2,00 m
Szerokość:
100,0 cm
Głębokość / Grubość:
10,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry