2018-07-17 13:09
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Listwa uszczelniająca do kabin prysznicowych 4 mm - 5 mm

Nr produktu: 5539960
  • Przeznaczona do uszczelniania kabin prysznicowych o grubości szkła 4 mm - 5 mm
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 5539960

Cechy

Listwa uszczelniająca do kabin prysznicowych jest wykonana z białego tworzywa sztucznego wysokiej jakości, co gwarantuje jej długotrwałą eksploatację. Dzięki materiałowi wykonania odznacza się wyjątkową odpornością na działanie wilgoci oraz wpływ światła słonecznego. Ponadto ta uszczelka do kabiny prysznicowej ma właściwości antybakteryjne. Jest elastyczna, wytrzymała oraz bardzo łatwa w montażu.

Zastosowanie

Uszczelka prysznicowa umożliwia osadzenie szyby o grubości 4-5 mm w ramie kabiny prysznicowej. Gwarantuje, że woda spływająca po ściankach nie wydostanie się poza kabinę. Dzięki temu można korzystać z wszystkich możliwości, jakie daje kabina prysznicowa, niezależnie od tego czy używa się w niej tradycyjnego prysznica, czy też zamontowany został zestaw natryskowy z deszczownicą.

Zalety

Uszczelki do kabiny prysznicowej to element niezbędny do jej używania, dlatego warto zainwestować w wysoką jakość, którą zapewnia ta listwa. Dostępna jest w bardzo przystępnej cenie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

wykonanie:
tworzywo sztuczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
40 g
Wysokość:
185,0 cm
Szerokość:
2,8 cm
Głębokość / Grubość:
9 mm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry