2021-04-20 03:36


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Armazi Rolki do kabiny prysznicowej dolne 25 mm

Nr produktu: 2480531

  • Podwójne, dolne
  • Chromowane
  • Średnica otworu montażowego rolki od 11-12 mm
Opis produktu

Warianty:

49,99
49,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

3 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 2480531

Cechy

Rolki do kabin prysznicowych marki Armazi są wykonane z solidnych materiałów, które gwarantują bezawaryjną oraz długotrwałą eksploatację. Zestaw składa się z dwóch wypinanych rolek-dzięki ich zamontowaniu drzwi kabiny będą otwierały się lekko i bezgłośnie a ich ewntualny serwis nie sprawi kłopotu. Rolki do kabiny prysznicowej Armazi reguluje się śrubokrętem, co pozwala na uniesienie lub opuszczenie trzpienia z łożyskiem.

Zastosowanie

Kółka do kabiny prysznicowej są niezbędnym elementem do prawidłowego korzystania z drzwi kabiny prysznicowej, a co za tym idzie-całej kabiny. Prawidłowo zamontowane umożliwiają szczelne zamykanie drzwi, co chroni nie tylko prywatność osoby znajdującej się we wnętrzu, ale również zapobiega zachlapaniu łazienki. Rolki przeznaczone są do zamontowania na dolnej części kabiny, do szkła o grubości 4-6 mm.

Zalety

Rolki do kabin prysznicowych charakteryzuje łatwy montaż, dzięki czemu można umieścić je na miejscu samodzielnie, bez konieczności wzywania fachowca i ponoszenia dodatkowych kosztów. Choć odznaczają się wysoką jakością, można je nabyć w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Gwarantują możliwość komfortowego używania kabiny prysznicowej przez długi czas.

Wymiary i waga (netto):
Waga:100 g
Wysokość:3,5 cm
Szerokość:6,0 cm
Głębokość / Grubość:4,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry