2019-07-22 18:30


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Durasan Rolki do kabiny prysznicowej górne

Nr produktu: 5827282
44,99
44,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

9 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5827282

Cechy

Rolki do kabin prysznicowych produkcji renomowanej firmy Durasan są wykonane z solidnych materiałów, które gwarantują bezawaryjną oraz długotrwałą eksploatację. Zestaw składa się z dwóch rolek-dzięki ich zamontowaniu drzwi kabiny będą otwierały się lekko i bezgłośnie. Rolki do kabiny prysznicowej Durasan reguluje się śrubokrętem, co pozwala na uniesienie lub opuszczenie trzpienia z łożyskiem.

Zastosowanie

Kółka do kabiny prysznicowej są niezbędnym elementem do prawidłowego korzystania z drzwi kabiny prysznicowej, a co za tym idzie-całej kabiny. Prawidłowo zamontowane umożliwiają szczelne zamykanie drzwi, co chroni nie tylko prywatność osoby znajdującej się we wnętrzu, ale również zapobiega zachlapaniu łazienki. Wyprodukowane przez Durasan rolki przeznaczone są do zamontowania na górnej części kabiny.

Zalety

Rolki do kabin prysznicowych firmy Durasan charakteryzuje łatwy montaż, dzięki czemu można umieścić je na miejscu samodzielnie, bez konieczności wzywania fachowca i ponoszenia dodatkowych kosztów. Choć odznaczają się wysoką jakością, można je nabyć w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Gwarantują możliwość komfortowego używania kabiny prysznicowej przez długi czas.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
96 g
Wysokość:
6,0 cm
Szerokość:
4,0 cm
Głębokość / Grubość:
3,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry