2021-01-26 06:50


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Hansgrohe Bateria zlewozmywakowa Avista

Nr produktu: 4975884

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Jednouchwytowe baterie z mieszaczem

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 4975884

Hansgrohe Bateria zlewozmywakowa Avista to stojąca bateria kuchenna, przeznaczona do umieszczenia bezpośrednio na powierzchni zlewozmywaka lub na blacie kuchennym. Bateria Avista posiada silikonową końcówkę perlatora, która eliminuje problem kamienia utrudniającego pracę baterii. Jest to bateria jednouchwytowa, co sprawia, że ustawienie odpowiedniej temperatury lub siły strumienia wody jest łatwe i intuicyjne.

Zastosowanie

Bateria zlewozmywakowa Avista jest wykończona powłoką chromowaną, co sprawia, że świetnie wygląda w każdej kuchni. Prezentuje się znakomicie w pomieszczeniu urządzonym w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Obrotowa wylewka baterii powoduje, że sprawdza się ona świetnie zarówno w duecie ze zlewozmywakiem jednokomorowym, jak i tym dwukomorowym.

Montaż

Bateria kuchenna Avista nie sprawia żadnych problemów w czasie montażu. Wystarczy w gniazda znajdujące się w korpusie baterii włożyć wkręty mocujące oraz elastyczne przyłącza. Całość należy umieścić w otworze montażowym zlewozmywaka oraz nałożyć gumowe i metalowe podkładki na wkręty wystające od spodu. Następnie wpina się elastyczne przyłącza do instalacji wodnej i można korzystać z urządzenia.

Dane produktu

Atrybuty produktu
z wyciąganą wylewką:bez natrysku
Wymiary i waga (netto):
Waga:1,61 kg
Wysokość:23,5 cm
Szerokość:5,1 cm
Głębokość / Grubość:26,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry