2020-12-01 13:34


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Grohe Bateria kuchenna Start New

Nr produktu: 6388581
  • Z wyciąganą wylewką
  • Powłoka chromowa Grohe StarLight
  • Głowica ceramiczna
Opis produktu
499,00
499,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6388581

Bateria kuchenna Start New marki Grohe.
Jest to wysokiej jakości bateria stojąca w wykonaniu wysokim z wyciąganą wylewką.
W celu zwiększenia komfortu użytkowania, bateria wyposażona została w jednouchwytowe sterowanie, co umożliwia łatwe i szybkie ustawienie odpowiedniej temperatury i siły strumienia wody.
Ceramiczna głowica Grohe SilkMove dba o bezawaryjną pracę armatury, podczas gdy wyciągana wylewka zapewnia maksymalny komfort podczas wykonywania dowolnych prac kuchennych. Dzięki specjalnemu przełącznikowi możesz wybrać standardowy strumień lub prysznic SpeedClean, który docenisz szczególnie podczas mycia naczyń i czyszczenia zlewu. Po zamknięciu przepływu, bateria automatycznie przełącza się na perlator, a obracającą się w zakresie 90° wylewkę wyposażono dodatkowo w oddzielne kanały wodne, dzięki którym przepływ jest wolny od ołowiu i niklu. Aby funkcjonalność armatury szła w parze z jej atrakcyjnym wyglądem, powierzchnię wieńczy chromowana powłoka GROHE StarLight, która stanowi zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Wybierz baterię zlewozmywakową GROHE Start New i przekonaj się, jak innowacyjne rozwiązania mogą ułatwiać kuchenne prace!

Dane techniczne

Atrybuty produktu
z wyciąganą wylewką:z natryskiem do mycia naczyń
Wymiary i waga (netto):
Waga:2,44 kg
Wysokość:7,5 cm
Szerokość:23,0 cm
Głębokość / Grubość:45,5 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry