2020-01-29 02:06


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Franke Bateria kuchenna Sengaonyx

Nr produktu: 6154686
  • Jednouchwytowa bateria z fragranitu
  • Wyciągana wylewka z funkcją prysznica
  • Zasięg wylewki: 246 mm
Opis produktu
299,00
299,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBIWarszawa-Puławska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6154686

Franke Bateria kuchenna Senga onyx to bateria kuchenna, która ma wspaniałą obudowę wykonaną z fragranitu w kolorze onyksu. To model stojący, a więc przeznaczony do montażu bezpośrednio na powierzchni zlewozmywaka. Bateria kuchenna Senga jest wyposażona w jednouchwytowe sterowanie, dzięki któremu łatwo i szybko ustawić można odpowiednią temperaturę wody oraz siłę jej strumienia.

Funkcjonalność

Bateria kuchenna Senga posiada obrotową wylewkę, która porusza się w zakresie 120°, co umożliwia dobrą obsługę zlewozmywaków dwukomorowych. Dodatkowo wyciągana wylewka ma funkcję prysznica, która pozwala na wyjątkowo komfortowe mycie większych naczyń i sprzętów kuchennych. Już nigdy nie będzie problemu z umyciem dużego woka ani garnka, który nie mieści się do zmywarki.

Wykończenie i estetyka

Dzięki kompozytowemu wykończeniu powierzchnia baterii kuchennej Senga charakteryzuje się dużą twardością i odpornością. Uwagę należy zwrócić także na fakt, że powierzchnia jest zabezpieczona powłoką Sanitized, która zawiera jony srebra i ogranicza rozwój bakterii i mikroorganizmów nawet do 99 procent. Styl baterii idealnie wpisuje się w kuchnie o nowoczesnym i minimalistycznym wystroju, a bateria znakomicie współgra z kompozytowymi zlewozmywakami. Produkt można montować samodzielnie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

z wyciąganą wylewką:
z natryskiem do mycia naczyń

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,50 kg
Wysokość:
15,0 cm
Szerokość:
5,5 cm
Głębokość / Grubość:
24,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry