2021-01-26 15:37


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Armatura Kraków Bateria kuchenna Kroma

Nr produktu: 4141099
  • Jednouchwytowa
  • Wykończenie: chrom
  • Z obrotową wylewką
Opis produktu
99,99
99,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

tylko 8 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 4141099

Armatura Kraków Bateria kuchenna Kroma stanowi idealne wyposażenie każdej kuchni. To bateria kuchenna stojąca, a więc przeznaczona do montażu bezpośrednio na zlewozmywaku. Ma pojedynczą dźwignię, umożliwiającą komfortową obsługę. Za jej pomocą bardzo łatwo ustawić odpowiednią temperaturę oraz siłę strumienia wody. Bateria kuchenna Kroma jest wyposażona w obrotową, długą wylewkę, dzięki której można wygodnie korzystać ze zlewozmywaka.

Styl i wykończenie

Bateria kuchenna Kroma jest chromowana, ma prosty, elegancki styl. Jej estetyczny wygląd jest zauważalny na tle każdego wystroju kuchni. Powierzchnia baterii jest gładka i odporna na ewentualne uszkodzenia. Bateria doskonale prezentuje się w nowoczesnych, a nawet minimalistycznych kuchniach, zarówno jako dodatek do zlewozmywaka wykonanego ze stali nierdzewnej, jak i do zlewu kompozytowego w dowolnym kolorze.

Montaż

Samodzielny montaż baterii kuchennej Kroma nie jest problemem. Wystarczy wkręcić wkręty mocujące w korpusie baterii i elastyczne przyłącza. Kolejnym krokiem jest wsunięcie baterii do otworu montażowego znajdującego się w zlewozmywaku oraz umieszczenie podkładek pod wystające na dole wkręty. Następnie należy dokładnie wszystko przykręcić, aby zapobiec ewentualnym wyciekom wody. Podłączenie elastycznych przyłączy do instalacji wodnej to ostatni etap montażu.

Dane produktu

Atrybuty produktu
z wyciąganą wylewką:bez natrysku
Wymiary i waga (netto):
Waga:570 g
Wysokość:13,0 cm
Szerokość:4,4 cm
Głębokość / Grubość:23,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry