2019-09-17 06:37


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Franke Bateria kuchenna Pola chrom

Nr produktu: 6167084
 • Jednouchwytowa, z obrotową wylewką
 • Głowica ceramiczna śr. 40 mm
 • Wysokość: 35 cm
Opis produktu

Kolor:

245,00
245,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

13 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6167084

Franke Bateria kuchenna Pola to niezwykle elegancka bateria kuchenna, której wysoka jakość wyróżnia ją na tle innych tego typu produktów. Bateria kuchenna Pola jest baterią stojącą, co oznacza, że montuje się ją bezpośrednio na zlewozmywaku. Baterię wyposażono w pionową wylewkę o wysokości 35 cm oraz pojedynczy uchwyt, umożliwiający łatwe i szybkie ustawienie właściwej temperatury i siły strumienia wody. Wylewka baterii jest obrotowa, co daje możliwość wygodnego korzystania ze zlewozmywaka.

Estetyka i wykończenie

Bateria kuchenna Pola marki Franke ma nowoczesny design, który idealnie wpisuje się we wszystkie kuchnie urządzone w stylu modernistycznym, a nawet minimalistycznym. Chromowane wykończenie sprawia, że bateria kuchenna Pola doskonale wygląda w duecie z każdym zlewozmywakiem, zarówno tym kompozytowym, jak i tym ze stali nierdzewnej.

Samodzielny montaż

Bateria kuchenna nadaje się do samodzielnego montażu. Pierwszym krokiem jest umieszczenie wkrętów mocujących w korpusie baterii oraz elastycznych przyłączy. Następnie należy wsunąć baterię do otworu montażowego, który znajduje się w zlewozmywaku, a potem zainstalować podkładki pod wystające u dołu wkręty. Wszystko należy dobrze przykręcić, dzięki czemu woda nie będzie wyciekać. Ostatnim etapem jest podłączenie elastycznych przyłączy do instalacji wodociągowej.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

z wyciąganą wylewką:
bez natrysku

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,20 kg
Wysokość:
35,0 cm
Szerokość:
5,0 cm
Głębokość / Grubość:
17,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

Ala (2016-11-04)

Fajna z wyglądu

Bateria jest estetyczna. Bardzo fajnie wygląda na tle płytek zamontowanych nad zlewozmywakiem

20 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry