2020-04-04 02:26


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

Pompa obiegowa OMIS 25-40/180

Nr produktu: 5537899
  • Do cyrkulacji wody w grzewczych systemach solarnych i C.O.
  • 3 zakresy regulacji prędkości obrotowej
  • Wysokość podnoszenia: 4 m
Opis produktu
169,00
169,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5537899

Cechy

Pompa obiegowa Omnis 25-40/180 wyprodukowana przez firmę Omnigena. Niezawodna, o solidnej konstrukcji. Posiada wysokiej jakości żeliwny korpus, wirnik z norylu i ceramiczny wał. Charakteryzuje się bardzo cichą pracą. Wymiary montażowe króćców są standardowe. W zestawie z pompą znajduje się komplet śrubunków. Jej maksymalna temperatura robocza to 110°C. Jest łatwa w obsłudze.

Zastosowanie

Pompa obiegowa przeznaczona jest do cyrkulacji wody w grzewczych systemach solarnych lub jako urządzenie zamienne do układów centralnego ogrzewania w budownictwie jednorodzinnym. Może pracować w obiegach wodnych oraz w obiegach zawierających wodę z glikolem w stosunku 50/50. Posiada z trzy zakresy regulowanej prędkości obrotowej:

  • I bieg - 32 W,
  • II bieg - 48 W,
  • III bieg - 62 W.

Zalety

Pompa obiegowa OMIS 25-40/180 posiada stopień ochrony IP 44, co oznacza ochronę przed obiektami większymi niż 1 mm oraz rozbryzgami wody. Maksymalna wysokość jej podnoszenia to 4 m. Dostępna w atrakcyjnej cenie, podobnie jak inne niezbędne elementy do systemów grzewczych: manometr, odpowietrzacz do grzejników czy głowica termostatyczna.

Wymiary i waga (netto):

Waga:2,65kg
Wysokość:18,0cm
Szerokość:11,8cm
Głębokość / Grubość:12,5cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry