2019-03-25 13:27
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pompa obiegowa OMIS 25-40/180

Nr produktu: 5537899
  • Do cyrkulacji wody w grzewczych systemach solarnych i C.O.
  • 3 zakresy regulacji prędkości obrotowej
  • Wysokość podnoszenia: 4 m
Opis produktu
169,00
169,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5537899

Cechy

Pompa obiegowa Omnis 25-40/180 wyprodukowana przez firmę Omnigena. Niezawodna, o solidnej konstrukcji. Posiada wysokiej jakości żeliwny korpus, wirnik z norylu i ceramiczny wał. Charakteryzuje się bardzo cichą pracą. Wymiary montażowe króćców są standardowe. W zestawie z pompą znajduje się komplet śrubunków. Jej maksymalna temperatura robocza to 110°C. Jest łatwa w obsłudze.

Zastosowanie

Pompa obiegowa przeznaczona jest do cyrkulacji wody w grzewczych systemach solarnych lub jako urządzenie zamienne do układów centralnego ogrzewania w budownictwie jednorodzinnym. Może pracować w obiegach wodnych oraz w obiegach zawierających wodę z glikolem w stosunku 50/50. Posiada z trzy zakresy regulowanej prędkości obrotowej:

  • I bieg - 32 W,
  • II bieg - 48 W,
  • III bieg - 62 W.

Zalety

Pompa obiegowa OMIS 25-40/180 posiada stopień ochrony IP 44, co oznacza ochronę przed obiektami większymi niż 1 mm oraz rozbryzgami wody. Maksymalna wysokość jej podnoszenia to 4 m. Dostępna w atrakcyjnej cenie, podobnie jak inne niezbędne elementy do systemów grzewczych: manometr, odpowietrzacz do grzejników czy głowica termostatyczna.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,65 kg
Wysokość:
18,0 cm
Szerokość:
11,8 cm
Głębokość / Grubość:
12,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry