2019-11-18 12:09


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Odpowietrzacz do grzejników ze zbiorniczkiem

Nr produktu: 4426979
  • Łatwe i czyste odpowietrzanie grzejników
  • Rozmiar: 100 mm x 60 mm x 30 mm
  • Z tworzywa sztucznego
Opis produktu
15,99
15,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

9 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 4426979

Cechy

Odpowietrzacz do grzejników produkcji renomowanej firmy Lux-Tools jest wykonany z solidnego tworzywa sztucznego, co gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zużycie. Praktyczne rozwiązanie stanowi znajdujący się w zestawie zbiorniczek o pojemności 80 ml. Zbiornik podczas odpowietrzania wyłapuje wodę z grzejnika, co zapobiega zabrudzeniu nią dywanów, ścian i tapet.

Zastosowanie

Odpowietrzacz kaloryfera jest przeznaczony do prostego i czystego odpowietrzania grzejników. Dzięki specjalnej konstrukcji czynność tą przeprowadza się w bardzo łatwy sposób. Pasuje on do wszystkich typowych grzejników i jest łatwy do użycia nawet w wąskich przestrzeniach przygrzejnikowych. Stosowany w domach i mieszkaniach prywatnych, urzędach, biurach, firmach oraz punktach użyteczności publicznej.

Zalety

Wyposażony w zbiorniczek odpowietrzacz do grzejników to niewielki element, który ma bardzo duży wpływ na optymalne wykorzystanie grzejników. Dostępny w przystępnej cenie. Podobnie jak inny osprzęt do instalacji grzewczych (m.in. głowica termostatyczna elektroniczna czy zawór termostatyczny), znacznie ułatwia codzienne używanie kaloryferów w sezonie grzewczym i wpływa na koszty ogrzewania.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
30 g
Wysokość:
10,0 cm
Szerokość:
6,0 cm
Głębokość / Grubość:
3,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry