2021-01-28 03:25


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Odpowietrzacz do grzejników ze zbiorniczkiem

Nr produktu: 4426979
  • Łatwe i czyste odpowietrzanie grzejników
  • Rozmiar: 100 mm x 60 mm x 30 mm
  • Z tworzywa sztucznego
Opis produktu
16,99
16,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

35 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 4426979

Cechy

Odpowietrzacz do grzejników produkcji renomowanej firmy Lux-Tools jest wykonany z solidnego tworzywa sztucznego, co gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zużycie. Praktyczne rozwiązanie stanowi znajdujący się w zestawie zbiorniczek o pojemności 80 ml. Zbiornik podczas odpowietrzania wyłapuje wodę z grzejnika, co zapobiega zabrudzeniu nią dywanów, ścian i tapet.

Zastosowanie

Odpowietrzacz kaloryfera jest przeznaczony do prostego i czystego odpowietrzania grzejników. Dzięki specjalnej konstrukcji czynność tą przeprowadza się w bardzo łatwy sposób. Pasuje on do wszystkich typowych grzejników i jest łatwy do użycia nawet w wąskich przestrzeniach przygrzejnikowych. Stosowany w domach i mieszkaniach prywatnych, urzędach, biurach, firmach oraz punktach użyteczności publicznej.

Zalety

Wyposażony w zbiorniczek odpowietrzacz do grzejników to niewielki element, który ma bardzo duży wpływ na optymalne wykorzystanie grzejników. Dostępny w przystępnej cenie. Podobnie jak inny osprzęt do instalacji grzewczych (m.in. głowica termostatyczna elektroniczna czy zawór termostatyczny), znacznie ułatwia codzienne używanie kaloryferów w sezonie grzewczym i wpływa na koszty ogrzewania.

Wymiary i waga (netto):
Waga:30 g
Wysokość:10,0 cm
Szerokość:6,0 cm
Głębokość / Grubość:3,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry