2020-10-23 13:15


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

OBI Głowica termostatyczna elektroniczna

Nr produktu: 5808464

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Instalacje grzewcze

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5808464

Cechy

Elektroniczna głowica termostatyczna marki OBI jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz niezawodnych podzespołów elektronicznych. Jest bardzo łatwa w montażu, a jej obsługa nie powinna nikomu sprawiać problemów. Wyposażona w trzy przyciski, które umożliwiają łatwe ustawianie parametrów. Głowica elektroniczna posiada wyświetlacz, dzięki czemu dokładnie widać wybrane temperatury w określonym przedziale czasowym.

Zastosowanie

Głowica termostatyczna elektroniczna jest praktycznym dodatkiem do grzejników centralnego ogrzewania. Umożliwia szybkie dostosowanie temperatury grzejnika do potrzeb osób przebywających w pomieszczeniu. Można zaprogramować ją na kilka sposobów, np. w określonych przedziałach czasowych. Jej stosowanie pozwala na duże oszczędności energetyczne. Używana zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i urzędach, hotelach oraz punktach użyteczności publicznej.

Zalety

Głowice termostatyczne elektroniczne to doskonały sposób na zapewnienie optymalnej temperatury pracy grzejnika. W biurach i firmach można ustawić za ich pomocą niższe temperatury grzania w okresie, gdy nie ma pracowników (święta i weekendy), co optymalizuje koszty. Głowica dostępna jest w atrakcyjnej cenie, warto więc w nią zainwestować i zacząć oszczędzać jak najszybciej. Dobrze także zaopatrzyć się w odpowiedni odpowietrznik optymalizujący działanie grzejników.

Inni Klienci kupili również

Opinie (2)

 3.5 z 5
  • 5(0)
  • 4(1)
  • 3(1)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

  • Sortuj według:
3

Wiesław Bańczyk (2018-03-27)

bardzo głośny silniczek.

Mam już kilka innych głowic w których silniczek pracuje zdecydowanie ciszej.

7 lub

4

Przem (2015-10-30)

Głowica termostatyczna

Dziś zakupiłem 2 szt. Montaż stosunkowo łatwy... Programowanie, podstawowe tygodniowe też stosunkowo łatwe. Głowica działa... Zobaczymy co będzie dalej ale narazie jakość/cena oceniam przyzwoicie. Wstępnie polecam.

16 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry