2021-04-18 20:18


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Invena Odpowietrznik automatyczny grzejnika lewy GZ 1"

Nr produktu: 6073480

  • Łatwy w montażu
  • Przeznaczony do montażu w instalacjach C.O.
  • Przeznaczony do automatycznego odpowietrzania instalacji C.O.
Opis produktu
26,99
26,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

8 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6073480

Cechy

Odpowietrznik automatyczny grzejnika wyprodukowany przez renomowaną firmę Invena powstał z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje jego dużą odporność na uszkodzenia i zużycie nawet przy długoletnim użytkowaniu. Odpowietrznik jest wyposażony w gwint zewnętrzny 25 mm (1"), dzięki któremu jego montaż w grzejniku to bardzo prosta czynność.

Zastosowanie

Odpowietrznik automatyczny grzejnika stosowany jest w instalacjach centralnego ogrzewania. Po zamontowaniu umożliwia automatyczne odpowietrzanie grzejników, czyli tzw. odpowietrzenie miejscowe. Odpowietrznik montowany jest w najwyższym punkcie układu grzewczego, dzięki czemu działa optymalnie. Spełnia swoją rolę zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i urzędach, szpitalach, punktach użyteczności publicznej oraz innych instytucjach.

Zalety

Ze względu na możliwość uszkodzeń spowodowanych niewłaściwymi cechami chemicznymi wody, automatyczne zawory odpowietrzające należą do najbardziej narażonych na awarie punktów instalacji. Z tego względu warto zainwestować w odpowietrznik Invena - doskonała jakość materiałów użytych do jego produkcji sprawia, że cechuje się bezawaryjnością. Podobnie jak inne wyroby producenta, np. manometr czy zawór grzejnikowy, jest wysokiej klasy elementem instalacji grzewczej.

Wymiary i waga (netto):
Waga:114 g
Wysokość:6,0 cm
Szerokość:5,0 cm
Głębokość / Grubość:5,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry