2020-02-27 22:56


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Invena Odpowietrznik automatyczny grzejnika lewy GZ 1"

Nr produktu: 6073480
  • Łatwy w montażu
  • Przeznaczony do montażu w instalacjach C.O.
  • Przeznaczony do automatycznego odpowietrzania instalacji C.O.
Opis produktu
25,99
25,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6073480

Cechy

Odpowietrznik automatyczny grzejnika wyprodukowany przez renomowaną firmę Invena powstał z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje jego dużą odporność na uszkodzenia i zużycie nawet przy długoletnim użytkowaniu. Odpowietrznik jest wyposażony w gwint zewnętrzny 25 mm (1"), dzięki któremu jego montaż w grzejniku to bardzo prosta czynność.

Zastosowanie

Odpowietrznik automatyczny grzejnika stosowany jest w instalacjach centralnego ogrzewania. Po zamontowaniu umożliwia automatyczne odpowietrzanie grzejników, czyli tzw. odpowietrzenie miejscowe. Odpowietrznik montowany jest w najwyższym punkcie układu grzewczego, dzięki czemu działa optymalnie. Spełnia swoją rolę zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i urzędach, szpitalach, punktach użyteczności publicznej oraz innych instytucjach.

Zalety

Ze względu na możliwość uszkodzeń spowodowanych niewłaściwymi cechami chemicznymi wody, automatyczne zawory odpowietrzające należą do najbardziej narażonych na awarie punktów instalacji. Z tego względu warto zainwestować w odpowietrznik Invena - doskonała jakość materiałów użytych do jego produkcji sprawia, że cechuje się bezawaryjnością. Podobnie jak inne wyroby producenta, np. manometr czy zawór grzejnikowy, jest wysokiej klasy elementem instalacji grzewczej.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
114 g
Wysokość:
6,0 cm
Szerokość:
5,0 cm
Głębokość / Grubość:
5,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry