2020-02-19 02:39


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Invena Manometr z podłączeniem dolnym GZ 1/4"

Nr produktu: 3423076
  • Łatwy w montażu
  • Średnica tarczy: śr. 50 mm
  • Maksymalne ciśnienie robocze 0,6 MPa
Opis produktu
18,99
18,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3423076

Cechy

Manometr z podłączeniem dolnym renomowanej firmy Invena. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów cechujących się podwyższoną wytrzymałością i trwałością. Jest łatwy w montażu, a jego maksymalna temperatura robocza wynosi 60°C. Wyniki pomiarów pokazywane są na mechanicznej tarczy z podziałką. 50-milimetrowa średnica pozwala na dokładne sprawdzenie aktualnego ciśnienia.

Zastosowanie

Manometr Invena jest przeznaczony do bezpośredniego montażu w instalacjach sieci wodociągowych i centralnego ogrzewania. Wskazuje ciśnienie w instalacji w zakresie wynoszącym od 0 MPa do 0,4 MPa (od 0 bar do 4 bar). Jest stosowany zarówno w instalacjach prywatnych, znajdujących się w domach jednorodzinnych, jak i budynkach publicznych, urzędach, placówkach medycznych, zakładach produkcyjnych itp.

Zalety

Manometr posiada dwuletnią gwarancję producenta. Choć jest to element o niewielkich gabarytach, ma olbrzymi wpływ na kontrolowania pracy c.o. oraz sieci wodociągowej. Dostępny w OBI w atrakcyjnej cenie. Inna warte polecania produkty związane z instalacjami grzewczymi to: głowice termostatyczne, pompa obiegowa oraz zawory grzejnikowe. Dzięki ich zastosowaniu system grzewczy działa w najlepszy możliwy sposób.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
92 g
Wysokość:
7,5 cm
Szerokość:
5,0 cm
Głębokość / Grubość:
2,5 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry