2019-02-16 08:46
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Invena Manometr z podłączeniem dolnym GZ 1/4"

Nr produktu: 3423076
  • Łatwy w montażu
  • Średnica tarczy: śr. 50 mm
  • Maksymalne ciśnienie robocze 0,6 MPa
Opis produktu
19,99
19,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3423076

Cechy

Manometr z podłączeniem dolnym renomowanej firmy Invena. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów cechujących się podwyższoną wytrzymałością i trwałością. Jest łatwy w montażu, a jego maksymalna temperatura robocza wynosi 60°C. Wyniki pomiarów pokazywane są na mechanicznej tarczy z podziałką. 50-milimetrowa średnica pozwala na dokładne sprawdzenie aktualnego ciśnienia.

Zastosowanie

Manometr Invena jest przeznaczony do bezpośredniego montażu w instalacjach sieci wodociągowych i centralnego ogrzewania. Wskazuje ciśnienie w instalacji w zakresie wynoszącym od 0 MPa do 0,4 MPa (od 0 bar do 4 bar). Jest stosowany zarówno w instalacjach prywatnych, znajdujących się w domach jednorodzinnych, jak i budynkach publicznych, urzędach, placówkach medycznych, zakładach produkcyjnych itp.

Zalety

Manometr posiada dwuletnią gwarancję producenta. Choć jest to element o niewielkich gabarytach, ma olbrzymi wpływ na kontrolowania pracy c.o. oraz sieci wodociągowej. Dostępny w OBI w atrakcyjnej cenie. Inna warte polecania produkty związane z instalacjami grzewczymi to: głowice termostatyczne, pompa obiegowa oraz zawory grzejnikowe. Dzięki ich zastosowaniu system grzewczy działa w najlepszy możliwy sposób.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
92 g
Wysokość:
7,5 cm
Szerokość:
5,0 cm
Głębokość / Grubość:
2,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry