2021-05-15 23:08


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Invena Manometr z podłączeniem dolnym GZ 1/4"

Nr produktu: 3423076

  • Łatwy w montażu
  • Średnica tarczy: śr. 50 mm
  • Maksymalne ciśnienie robocze 0,6 MPa
Opis produktu
19,99
19,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

20 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 3423076

Cechy

Manometr z podłączeniem dolnym renomowanej firmy Invena. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów cechujących się podwyższoną wytrzymałością i trwałością. Jest łatwy w montażu, a jego maksymalna temperatura robocza wynosi 60°C. Wyniki pomiarów pokazywane są na mechanicznej tarczy z podziałką. 50-milimetrowa średnica pozwala na dokładne sprawdzenie aktualnego ciśnienia.

Zastosowanie

Manometr Invena jest przeznaczony do bezpośredniego montażu w instalacjach sieci wodociągowych i centralnego ogrzewania. Wskazuje ciśnienie w instalacji w zakresie wynoszącym od 0 MPa do 0,4 MPa (od 0 bar do 4 bar). Jest stosowany zarówno w instalacjach prywatnych, znajdujących się w domach jednorodzinnych, jak i budynkach publicznych, urzędach, placówkach medycznych, zakładach produkcyjnych itp.

Zalety

Manometr posiada dwuletnią gwarancję producenta. Choć jest to element o niewielkich gabarytach, ma olbrzymi wpływ na kontrolowania pracy c.o. oraz sieci wodociągowej. Dostępny w OBI w atrakcyjnej cenie. Inna warte polecania produkty związane z instalacjami grzewczymi to: głowice termostatyczne, pompa obiegowa oraz zawory grzejnikowe. Dzięki ich zastosowaniu system grzewczy działa w najlepszy możliwy sposób.

Wymiary i waga (netto):
Waga:92 g
Wysokość:7,5 cm
Szerokość:5,0 cm
Głębokość / Grubość:2,5 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry