2021-04-14 10:46


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Danfoss Zawór termostatyczny prosty RA-N 15 mm

Nr produktu: 5499975

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Instalacje grzewcze

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5499975

Cechy

Zawór termostatyczny prosty ze śrubunkiem. Wyprodukowany przez Danfoss z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje długą żywotność. Szybkie i trwałe połączenie następuje za pomocą systemu "click". Danfoss RA-N jest wyposażony w nastawę wstępną, która umożliwia uzyskanie dokładnego, nominalnego przepływu. Fabrycznie zawór zabezpieczony jest czerwonymi kołpakiem ochronnym usuwanym przed montażem głowicy. Jego eksploatacja jest bezobsługowa i nie wymaga konserwacji.

Zastosowanie

Zawór Danfoss RA-N jest stosowany do zamontowania w dwururowych instalacjach centralnego ogrzewania. Pasują do niego następujące rodzaje głowic termostatycznych:

  • gazowe RA 2000,
  • cieczowe RAW,
  • dekoracyjne RAX,

a także termostaty elektroniczne living Eco i termostaty zdalnie programowalne living connect.

Do odcinania zaworu nie powinno się używać kapturka ochronnego. Do tego celu służy pokrętło odcinające.

Zalety

RA-N Danfoss spełnia wymagania Polskiej Normy PN-EN 215:2005(U), PN-EN 215/A1:2006(U). Jakość wody obiegowej w systemie grzewczym powinna spełniać wymagania normy PN-93/C-04607. Przy obniżonej jakości wody należy się liczyć ze skróconą trwałością zaworu. Zawór Danfoss RA-N dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Doskonała jakość wykonania sprawia, że jest to inwestycja na lata.

Wymiary i waga (netto):
Waga:260 g
Wysokość:2,7 cm
Szerokość:6,8 cm
Głębokość / Grubość:8,2 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry