Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Danfoss Zawór termostatyczny prosty RA-N 15 mm

Nr produktu: 5499975

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Instalacje grzewcze

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5499975

Cechy

Zawór termostatyczny prosty ze śrubunkiem. Wyprodukowany przez Danfoss z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje długą żywotność. Szybkie i trwałe połączenie następuje za pomocą systemu "click". Danfoss RA-N jest wyposażony w nastawę wstępną, która umożliwia uzyskanie dokładnego, nominalnego przepływu. Fabrycznie zawór zabezpieczony jest czerwonymi kołpakiem ochronnym usuwanym przed montażem głowicy. Jego eksploatacja jest bezobsługowa i nie wymaga konserwacji.

Zastosowanie

Zawór Danfoss RA-N jest stosowany do zamontowania w dwururowych instalacjach centralnego ogrzewania. Pasują do niego następujące rodzaje głowic termostatycznych:

  • gazowe RA 2000,
  • cieczowe RAW,
  • dekoracyjne RAX,

a także termostaty elektroniczne living Eco i termostaty zdalnie programowalne living connect.

Do odcinania zaworu nie powinno się używać kapturka ochronnego. Do tego celu służy pokrętło odcinające.

Zalety

RA-N Danfoss spełnia wymagania Polskiej Normy PN-EN 215:2005(U), PN-EN 215/A1:2006(U). Jakość wody obiegowej w systemie grzewczym powinna spełniać wymagania normy PN-93/C-04607. Przy obniżonej jakości wody należy się liczyć ze skróconą trwałością zaworu. Zawór Danfoss RA-N dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Doskonała jakość wykonania sprawia, że jest to inwestycja na lata.

Wymiary i waga (netto):
Waga:260 g
Wysokość:2,7 cm
Szerokość:6,8 cm
Głębokość / Grubość:8,2 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

do góry